Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3 idiots

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

İmdb = 8,1 İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. İyi seyirler

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

3. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

harika film ben de izledim farklı bir bakış açısı var filmin hayatın totali bazen insana farklı roller biçiyor...kesinlikle izleyin derim

Mustafa K. bunu beğendi.
  4. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

süper film hint yapımı bu sıkıcıdır demeyin :)))

5. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

3 idiots taki rançonun bir filmi daha var oda güzel adı biraz karışık eve gidince yollicam onuda imdb 8.1

6. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Raang de Basanti. olabilir mi acaba? Aynı üçlü orada da oynuyor hatta:)

7. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

öyle mi yazdığınız iyi oldu izlenir. benim bahsettiğim taar taermaere gibi bişeydi :)

8. Hakan Güngördü

Hakan Güngördü CMNet Üyesi

filmin sonunda yine dans ediyorlar mı ? :) izleyelim bakalım.

9. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

bu dans bütün hint filmlerinde var. geleneksel bişi bu hint filmlerinde. "ghajini" de de oynuyor bu ranço ordada var saçma sapan şarkılı danslar.

10. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

bir hint filmi daha veriyorum taare zameen par güzel film buda :)

11. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

harbi "ol is vel"miş...

12. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

izledim sağlam film. ah bide şu hintliler durduk yere dans etmeye başlamasa..

13. Hülya Arslan

Hülya Arslan CMNet Üyesi

öğrenciyken ve mezun olduktan sonra 2 kez izledim, her mühendislik öğrencisinin henüz öğrenciyken izlemesinde fayda var. en çok güldüğüm ve en çok ağladığım filmdir desem yeridir. hint klişeleri barındırsa da oldukça güzel bir film. henüz beğenmedim diyene rastlamadım ben çevremde. tavsiye ediyorum (:)

Mustafa K. bunu beğendi.
  14. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

taare zameen par 'da sisteme karşı çıkan bir hint filmi 3 idiots taki ranço oynuyor. bolca hint müziği barındırsada güzel bir film :)

15. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Birkaç gün oluyor ben de filmi izleyeli ve her canım sıkıldığında farkında olmadan "ol iz vel" demeye başladığımı fark ettim ;) Bir de dilime dolanan şu şarkı.. zubi dubi zubi dubi pum paara zubi dubi param pumm :) Güzeldi.. :harika:

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  16. morna

morna CMNet Üyesi

En sevdiğim filmler listemde üst sıralardao_O

17. Husamettin

Husamettin CMNet Üyesi

3 4 sefer izledim bu filmi ve hepsini de keyifle heyecanla izledm :))

18. brkylmz1987

brkylmz1987 CMNet Üyesi

Ben de bu filmi yeni izleyenlerdenim. Hint filmlerine biraz önyargılı yaklaşıyordum fakat bu film önyargı falan bırakmadı :)

Kesinlikle tavsiye ederim

19. Burak Yeniay

Burak Yeniay CMNet Üyesi

izleyeli epey oluyor. güzel olmasına güzel de çok uzun bir film... epeyce izledikten sonra, ne kadar kaldı acaba diye bakınca daha filmin yarısında olduğunuzu görmeye hazırlıklı olun. iki filmlik konu rahat var(zorlasan üçleme olur).

20. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

hintliler ispatladı bu filmle bollywoodun da hollywood kadar iyi olduğunu