Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3. Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 28 -30 Mart 2012 (Antalya)

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Çiğdem Aksoy tarafından paylaşıldı.

1. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Anfaş Cityexpo 2012

3.Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı

Başlangıç/Bitiş Tarihi : 28.03.2012 - 30.03.2012

Konu : Şehircilik ve Teknolojileri Çevre, Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi, Su Teknolojileri, Belediye, Kent Mobilyaları, İş ve İnşaat Makineleri

Yer : Antalya Fuar Merkezi (ANTALYA/TÜRKİYE)

Düzenleyen Firma : Anfaş Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Zamanım olsaydı gelmeyi isterdim doğrusu...

3. Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı 28 -30 Mart 2012 (Antalya) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 9 Mart 2012 Çevre Mühendisleri Odası Kokteyli (Ankara)

Her dem yüreği günebakanlar toplanıyor! Kuytulukların eninde omuz vereceğimiz Dostu biliriz, karanlıkların eninde aynı yöne bakan yoldaşlara sırdaşlara sırrımız deriz. Gel dediğinde bahar olup, tomurcuklanıp, çiçek çiçek umuda gebe kalırız. İşte bu sevda İşte bu umut İşte bu Diyalektik ve muhabbet içinde gelin " BİZ" olalım. 9 Mart 2012 Tarihinde saat 19:00 da TMMOB Elektrik...
  2. Tekstil sektöründe temiz üretim sempozyumu 27-30 Mart 2012

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, tekstil üretimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler,) bilgi alışverişinde bulunulması ve Tekstil Sektöründe Temiz Üretim ile ilgili yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 27-30 Mart tarihlerinde...
  3. İSAF Fuarı- 20-23 Eylül 2012, İstanbul

20-23 Eylül tarihlerinde 16. kez düzenlenecek olan ISAF Fuarı, 2012 yılında ISAF SECURITY (16. Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri ve Rfid Fuarı) ISAF FIRE (16. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı) ISAF SAFETY&HEALTH (1. İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı) ISAF IT SECURITY (1. Bilgi, Data ve Network Güvenliği Fuarı) ISAF SMART HOUSES (1. Akıllı Binalar ve Bina...
  4. 23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen: "ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI" sunumları aşağıdaki linkte...
  5. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41