Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3.sınıf (5.dönem) Çevre Biyoteknolojisi Ders Notları

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Mücahit Topdaş tarafından paylaşıldı.

1. Mücahit Topdaş

Mücahit Topdaş CMNet Üyesi

Çevre Biyoteknolojisi dersini alan arkadaşlar için .pdf halinde ders notları.
    Umarım faydalı olur..

Ekli Dosyalar:

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

paylaşımın için teşekkürler.. ;)

3. Mücahit Topdaş

Rica ederim..
    Umarım faydalı olmuştur.

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler.

Mücahit Topdaş bunu beğendi.
  5. Mücahit Topdaş

Asimilatif yollarla azot giderimi ile ilgili;bilgisi(konu veya denklem) olan var mı?

6. Asatan

Asatan CMNet Üyesi

ellerine sağlık

7. e.soylu

e.soylu CMNet Üyesi

notlar için teşekkürler.. notlar içerisindeki örnek soruların çözümlerine erişebilmem mümkün mü ?

Ece6229 bunu beğendi.
  8. Onur Altun

Onur Altun CMNet Üyesi

çok güzel bir kaynak.. ellerine sağlık..

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Güzel paylaşım , sağol

3.sınıf (5.dönem) Çevre Biyoteknolojisi Ders Notları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. SDÜ Çevre müh. ÇED Ders notları

SDÜ Çevre müh. çed ders notları.dokuman 2 sunumdan oluşmaktadır.çed kapamsında bilinmesi gereken yönleri anlatılmıştır..faydalı olacagına inanıyorum.. buyrun;
  2. çevre mikrobiyolojisi -ı ders notları

ÇEVRE MİKROBİYOLOJİSİ -I DERS NOTLARI Yrd. Doç. Dr. Süleyman ŞAKAR Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi İstanbul - 2008 [COLOR="Cyan"]RAR şifresi:cevremuhendisleri.net
  3. çevre mikrobiyolojisi -ıı ders notları

ÇEVRE MİKROBİYOLOJİSİ -II DERS NOTLARI Yrd. Doç. Dr. Süleyman ŞAKAR Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi İstanbul - 2008 [COLOR="Cyan"]RAR şifresi:cevremuhendisleri.net
  4. Çevre biyoteknolojisi ders notları

Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliğ Bölümü Doç. Dr Erkan ŞAHİNKAYA'dan alıntıdır.
  5. Saü 3.sınıf ders notları

arkadaşlar elinizde saü nün 3.sınıf bahar dönemi ders notları mevcut mu ? bu kimyasal prosesler-biyolojik prosesler-suların arıtılması-atıksu kontrol-içme suyu derslerinin.. yardımcı olursanız sevinirim..