Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3. sınıf depolama alanı

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında cilgincevreci tarafından paylaşıldı.

1. cilgincevreci

cilgincevreci CMNet Üyesi

3. sınıf depolama alanı ile ilgili proje örneği olan var mı? Bu konuda yardımlarınza müteşekkir olacağım

3. sınıf depolama alanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geçici depolama alanı

Az miktarda tehlikeli atık üreten tesisler birbirlerine yakın mesafede ise sözleşme veya başka bir yolla ortak geçici depolama alanı kullanabilir mi??
  2. 1. sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar 1. sınıf düzenli depolama tesisi hangi illerde var bilen var mı?
  3. 3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme

merhaba arkadaşlar, işletmemize ait maden ocağı sahasında kullanılmayan bir bölgede özel bir firma inert proses atıklarını depolamak istemektedir. bu bölgede fizibilite çalışmaları yapılmıştır. firma tüm masrafları kendi karşılamak istemektedir. söz konusu alanı kendilerine 20 yıllığına kirlayacğız firma 3. sınıf düzenli depolama sahası kuracak gerekli tüm izinleri belgeleri alacak ve kendisi...
  4. Atık depolama alanı

Arkadaslar merhaba; Boya çamurlarını bertaraf yollayınca kadar bir depolama alnını olusturmak istiyorum . Fikirlerinizi alabılırmıyım ?
  5. 2.sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar merhaba Ben Niğde-Aksarayda çalışıyorum, bizim çok fazla sondaj çamurumuz mevcut, organik ve inorganik açıdan tehlikesiz, sadece ekotoksik özelliği vardır, ve bunun 2.sınıf düzenli depolama tesisine gitmesini düşünüyoruz, Aksaray iline yakın herhangi bir şehirden 2.sınıf düzenli depolama tesisini bilen kimse varmı, haberdar ederseniz çok sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.