Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Adem Taş tarafından paylaşıldı.

1. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    işletmemize ait maden ocağı sahasında kullanılmayan bir bölgede özel bir firma inert proses atıklarını depolamak istemektedir. bu bölgede fizibilite çalışmaları yapılmıştır. firma tüm masrafları kendi karşılamak istemektedir. söz konusu alanı kendilerine 20 yıllığına kirlayacğız firma 3. sınıf düzenli depolama sahası kuracak gerekli tüm izinleri belgeleri alacak ve kendisi için işletecek. bu alanın kullanımı için firma ile sözleşme imzalamaız gerekmektedir.ilerleyen zamanlrda sıkıntı olmaması için nasıl bir sözleşme metni hazırlamam gerekir. bu konuda elinde doneler olan varmı? yada sözleşme hazırlarken dikkat edilmesi gereken ve sözleşmede olması gereken hususlar nelerdir?

3. sınıf düzenli depolama sahası için sözleşme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  2. Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...
  3. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.
  4. 1. sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar 1. sınıf düzenli depolama tesisi hangi illerde var bilen var mı?
  5. 2.sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar merhaba Ben Niğde-Aksarayda çalışıyorum, bizim çok fazla sondaj çamurumuz mevcut, organik ve inorganik açıdan tehlikesiz, sadece ekotoksik özelliği vardır, ve bunun 2.sınıf düzenli depolama tesisine gitmesini düşünüyoruz, Aksaray iline yakın herhangi bir şehirden 2.sınıf düzenli depolama tesisini bilen kimse varmı, haberdar ederseniz çok sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.