Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3.uluslararası sürdürülebilir su yönetimi kongresi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Serkan Çiçekay tarafından paylaşıldı.

 1. Serkan Çiçekay

  Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

  Türkiye’nin dört bir yanından ve pek çok ülkeden konusunda uzman bilim insanları, kamu ve özel sektör yöneticileri, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, su ve kanalizasyon idareleri, bu alanda faaliyet gösteren firmalar ve akademisyenler 3.Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi için 8 Ekim’de İzmir’e geliyor.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve İZSU Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenecek 3.Uluslararası Sürdürülebilir Su Yönetimi Kongresi, 08-10 Ekim 2015 tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek. Kongrenin başkanlığı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tarafından yürütülecek.

  Su yönetiminin küresel, bölgesel ve bireysel boyutlarının ele alınacağı Kongre’de su kaynakları, su tasarrufu, sel sularının kontrolü/yönetimi, geri kullanım, su stratejileri, sürdürülebilir altyapı ve kamu hizmetleri, enerji verimliliği konularına yer verilecek.
  Ayrıca, etkinliğin ikinci günü Kongre’ye davetli olan Büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idareleri genel müdürlerinin (ESKİ, İSKİ, İSU, MUSKİ) katılımı ile su yönetimine İdarelerin yaklaşımı ve farklı bakış açılarının tartışılacağı bir de panel gerçekleştirilecek.

  Kongre’de sunum yapmak isteyen katılımcıların öncelikle bildiri özetleri ile başvuru yapmaları ve bildiri tam metinlerini 27 Ağustos 2015 tarihine kadar www.izmirsukongresi.org adresi üzerinden online olarak yüklemeleri gerekiyor.