• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

[30/11/2013] ÇMO Yeni Yönetmelik Toplantısı

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba,

ÇMO İstanbul şubesi yarın saat 15:00 da forum niteliğinde bir toplantı yapıyor. Bu forumun konusu yeni yönetmeliğe karşı eylem planımız. Meslektaşlarımızın bu konuda görüş ve önerileri alınacaktır.

Bildiğiniz gibi geçen hafta yeni yönetmelik hakkında dilimizin döndüğünce kendi aramızda tartıştık, şimdi ise ÇMO nun bu süreçte nasıl bir tatkik uygulaması gerektiği masaya yatırılacak.

Duyduğuma göre bazı arkadaşlar ÇMO ya üye olmadığı için geçen ki toplantıya katılmamış. Arkadaşlar böyle bir şartımız yok. Bu toplantılar ÇMO'nun genel üye toplantılarından farkı, mesleğine saygılı tüm Çevre Mühendisi arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Tarih : 30.11.2013
Yer : ÇMO İstanbul Şubesi
Adres : İstiklal Cd Koçtuğ İş Hanı No:178, Tünel/İstanbul - Avrupa, Türkiye
Telefon :+90 212 245 8915

Bölge İtibariyle toplantılara katılamıyorum. toplantı konuşulanları bu ortamla bizlerlede paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Klape Arkadaşıma Katılıyorum. Mesleğimiz ile ilgili atılacak olumlu adımlara her türlü katılabilirim.

@Murat Erdem
Üzülerek söylüyorum ki Ankarada'ki ÇMO Toplantımız çok verimsiz geçti.İnşallah yarın iyi şeyler konuşulur,çözüme daha da yakınlaştıracak adımlar atılır.Bizlerinde şahısları orada OLAMASA bile yürekleri ve duaları sizinle olacak.HERŞEY İNSANLIK İÇİN,HERŞEY ÇEVRE İÇİN !!

merhaba ben temmuz 2013 tarihinde çevre mühendisliğinden mezun oldum bu yeni yürürlüğe giren yönetmelikten sonra çevre görevlisi belgesi alabilmek için sınava mı girmem gerekiyor?

@CMNet Okuru

@Mahmut Cimşit

Arkadaşlar büyük eylemler küçük adımlarla başlar, büyük toplantılara katılmanız pek bi anlam ifade etmez zaten o toplantılar siz olmasanız da büyük olmuştur. Önemli olan bu tür küçük toplantıların büyümesine vesile olmanızdır.

@Murat Erdem
Toplantının büyüğü küçüğü olmaz Murat Bey.Biz küçük toplantılar yaparak bu büyük toplantıyı ayarladık çok emek verdik sonuçta bizim mesleğimiz emin olun çok büyük çaba içerisindeyiz ve biz o toplantıda onaların hazırladıkları yönetmelikte sıkıntı olduğunu düşündürdüysek bu bizim için iyi bir ilerlemedir.

@Songül Tkblkn

??? Yani ne diyeceğimi bilemiyorum, benim yazımdan nasıl böyle bir sonuç çıkardınız hala anlamış değilim doğrusu. Songül hanım benim yazımı ve önceki yazıları tekrar okursanız ne demek isteyeceğimiz anlayacaksınız.

Her neyse bugünkü toplantıya da iştirakinizi bekleriz o zaman.

@Murat Erdem
Ankara'da olduğum için katılmam mümkün değil en önemli ise yarın işe gidecek olmam ama sizin güzel kararlar alcanızdan şüphem yok.
İyi günler kolay gelsin.