• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

[30/11/2013] Online ISO ve OHSAS İç Tetkikçi Eğitimleri

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
EĞİTİMİ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOLLAR NELERDİR?(BU ADIM MUTLAKA YAPILMALIDIR.)

1. kaliteegitimleri.com ‘a Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle kaliteegitimleri.com sitesine giriş yapın.
  2. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler)/E-Iso Eğitimleri/E-OHSAS 18001, ISO 14001 yada ISO 9001 İç Tetkik Eğitimi başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız. (
    Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
    )
  3. Site başlıklarından Eğitimler (Online Eğitimler) /Kampanyalı eğitimler/E-NARSO-4 Kampanyası başlığını tıklayıp açılan sayfada satın al butonuna tıklayınız.
  4. ISO ve OHSAS İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına “ cevremuhendisleri.netiSeviyorum ”yazınız. (Paket eğitim yerine tek tek eğitim satın almak isterseniz.)
  5. Narso-4 İndirimi almak için indirim kupon kodu kısmına “ CMnetiSeviyorum ”yazınız.
  6. Kargo gönderimi için adres ve iletişim numaranızı mutlaka yazınız.
  7. Ödeme kredi kartı ile yapılırsa anında online eğitime başlanabilmektedir.Havale/Eft gönderimi ile eğitime gün içersin de başlanabilmektedir.
SIKÇA SORULAN SORULAR ( S.S.S )
İNDİRİMLİ EĞİTİME KİMLER BAŞVURABİLİR?
%50 ISO - OHSAS ve %40 NARSO-4, indirimli eğitimlere sadece cevremuhendisleri.net üyeleri katılabilir.

EĞİTİM SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK Mİ?
Eğitim 'in tamamlanması ile birlikte üyenin adresine sertifika ( katılım/başarı) kargolanacaktır. Kargo ücreti üyeye aittir. Ayrıca sertifika numarası ile Ana Sayfadaki sorgulama bölümünden 3. Kişilere eğitimi aldığınızın kontrol edilmesini sağlama fırsatı sağlanmaktadır.

EĞİTİMİ TAMAMLADIM NE YAPMAM GEREKİYOR?
Değerlendirme sınavına katılmakla birlikte eğitiminiz tamamlanmış olmaktadır. Sınav sonucu sistem tarafından otomatik olarak bildirilecektir.Eğitimi tamamlamadan sınava katılmayınız.Sınava sadece 1 kez katılabilirsiniz.

AKREDİTASYON’UNUZ VAR MI?
İç denetçi eğitimleri akreditasyonsuzdur.Akreditasyon baş denetçi eğitimlerinde ve firma belgelendirmelerinde aranmaktadır.Sanayi bakanlığına bağlı Türk Akreditasyon kurumundan başka bir kurum'un akredite yetkisi mevcut değildir.Dolayısı ile ülkemizde sadece 1 tane akredite yetkinliğine sahip kurum vardır.Genelde akreditasyon var mı sorusu firmaların girdiği ihalelerde ihale komisyonu tarafından firmalara yöneltilen sorudur.Akredite olmayan firma ihalelere girememektedir.

KİMLER BU EĞİTİMLERİ ALMALIDIR ?
· ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 kalite yönetim sistemi iç tetkikçi olmak isteyenler,
· Yönetim temsilcileri,
· Kalite yönetim sisteminde kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları,
· Şirketlerinde ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 kalite yönetim sisteminin iç denetimini yapmak isteyenler.

EĞİTİM NE KADAR SÜRECEK?
İndirimli eğitim sistemi 05.11.2013-30.11.2013 tarihleri arasında açık olacaktır.

EĞİTİM ÜCRETİ NE KADAR?
  • kaliteegitimleri.com web sayfasından 100 TL 'ye alabileceğiniz bu eğitimlere cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %50 indirimli 50 TL ye sahip olabilirsiniz.
  • kaliteegitimleri.com web sayfasından 200 TL 'ye alabileceğiniz NARSO-4 kampanyası eğitim paketine cevremuhendisleri.net üyelerine özel olarak %40 indirimli 140 TL ye sahip olabilirsiniz. NARSO 4

İndirimli E-NARSO-4 İç Denetçilik Eğitimleri Afişi_1.png İndirimli Iso 9001 İç Denetçilik Eğitimi Afişi_2.jpg İndirimli Iso 14001 İç Denetçilik Eğitimi Afişi_3.png İndirimli Ohsas 18001 İç Denetçilik Eğitimi Afişi_4.png E-Sertifika Avantajı ve Geçerliliği_5.png

@Gökhan Özyılmaz

İyi Günler ÖZYILMAZ,
Eleştirinize saygı duyuyoruz.Sistemden gördüğümüz kadarıyla 30 günlük eğitim süresi boyunca eğitime katınılmamış ve sınavların hiç biri tamamlanmamış görünmekte.30 günde eğitimi tamamlayamayan üyelerimizin, ek +15 gün süre uzatım talebinde de bulunulmamış.Bu veriler ışığında eleştirinizi anlayamadık.Detaylı bilgi verirseniz memnun oluruz.İlginize teşekkür ederiz.

@Ahu Nur Şahin

İyi Günler ŞAHİN,
Eleştirinize saygı duyuyoruz. Sistemden gördüğümüz kadarıyla 05.11.2013 tarihinde eğitimlere başlanılmış, 30 gün içersinde gayet başarılı sonuçlarla eğitimler tamamlanmış ve kargo ile gönderilen sertifikalar teslim alınmış görünmektedir.Eğitim faaliyeti süresi boyunca 15 farklı mailinize çok kısa sürede geri dönüşler ve bilgilendirmeler yapılarak gerekli ilgi gösterilmiştir.Son mailinizde (03.12.2013 14:19 ) “ yeni eğitimlerde buluşmak dileğiyle “ diyerek iyi dileklerinizi ve memnuniyetinizi ifade etmişsiniz.Bu veriler ışığında eleştirinizi anlayamadık.Detaylı bilgi verirseniz memnun oluruz.İlginize teşekkür ederiz.

Sayın Kalite Eğitimleri İlgilisi...Sorun şu ki, bu eğitim gibi bir şey değil.Elde doneler var ve onun ışığında bir sınav dolduruyorsunuz.Ben bir şeyler başarmış ve öğrenmiş hissetmedim kendimi. Mesela video başlığı altına anlatımlar yüklenebilirdi,örnekler verilebilirdi.Benim eleştirim o yöndedir.

İlgi ve alakanızla ilgili bir sorun yaşamadım ama bu "eğitim"in çok dolu ve iyi olduğu anlamına gelmiyor.Sertifika veriyorsunuz kabul ama bu eğitime katılanın bu işi öğrendiği anlamına da gelmiyor çünkü başarı sertifikası da veriliyor katılımcı sertifikası da...Attığım maillerde “ yeni eğitimlerde buluşmak dileğiyle “ ifadesi ile de memnuniyet değil nezaket gösterdim.Biraz daha geliştirirseniz sistemi o zaman katılabilirim.Yada bu paraya ne bekliyorsunuz da denebilir. Tercih sizin.

Ayrıca bu eleştirileri göz önüne almanız sizin menfaatinizedir. Çünkü bu programları bir defalık yapmıyorsunuz. Bunun bir piyasası var. Sizde işletme körlüğü oluşmuş olabilir. Art niyet var gibi düşünerek okumayın ve bence değerlendirin...Sevgiler...

İyi Günler ŞAHİN,
Detaylı bilgilendirmelerinizden ötürü memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek isteriz.Sistem son derece esnek olup katılımcıların farklı ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiştir.Katılım sağlanılan eğitim sunum destekli olduğu ilgili eğitim sayfasında ve forumda belirtilmiştir.
Video'lu eğitimler canlı yayın olarak gerçekleşmekdir.Bu eğitimlerden E-Konferans eğitimlerini tercih eden katılımcılar faydalanmaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Bu bir eğitim değil, slaytları okuyarak geçiyoruz. Uygulamalı gösteren bir sistem değil. Sonrada orada yazılanlardan bir sınav hazırlanmış bunu çözmemiz istenmiş. Ben bunları gördükten sonra iyi bir eğitim olmadığını düşünüp eğitimi tamamlamadım sınavıda yapmadım. Yinede teşekkürler bir emeğiniz olmuş bir şeyler hazırlamışsınız ama benim fikrim bu sadece yararlı görmüyorum.

@Gökhan Özyılmaz
İyi Günler ÖZYILMAZ,
Eğitimler katılımcıların farklı ihtiyaçlarına göre planlanmıştır.Eğitimler; eğitim ofisimizde, kurumsal firmalarda, web'den canlı yayın olarak kamera karşısında ve eğitim notları üzerinden gerçekleşmektedir.Eğitim verimliliği açısından konuları anlatan eğitimci olmadığından eğitim slaytları olan eğitim türü diğer eğitim seçeneklerine göre daha verimsiz diyebiliriz.İlginize teşekkür ederiz.