Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3000. üyeye doğru :)

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

2987. üyemiz salih044 aramıza hoşgeldin... 1000. üyeyi gördük 2000. üyeyi gördük ve artık sıra 3000 de.... :)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nice 3000 lere diyelim o zaman bakalım kim olacak 3000. üyemiz...

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

3000.ci üyemizide kaçırdık !

Hızla artmakta olan üye sayımız nihayet 3000 üyeyi geçmiştir !

En Yeni Üyemiz: bf05 (Hoş geldin diyoruz...) 3002. üyemizi yakalayabildim ;)

3000. üyeye doğru :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Büyük Eylem İçin Ön Toplantıya Davet.Hedef 3000 kişi

Çevre Görevlisi Belgesi Bertaraf (Yakma) Eylemi Eylem nasıl yapılsın diye üzerinde konuşmak ve planlama yapmak için 13 Şubat Pazar günü İstanbul Şube tünel/taksim de toplantı yapılacak. Eylem için özel ve dikkat çekici senoryo ve konular üretmek için bu toplantıya bir fikri olan her çevre mühendisinin gelmesi gerekmektedir. Eylem de yürüyüş,basın açıklaması,renkli sloganlar,belge...
  2. 6000 üyeye ulaştık

Cevremuhendisleri.net 7 Aralık 2008 de kurulmuş ve yaklaşık 2,5 sene gibi kısa bir sürede de gün itibari ile 6000 üyeye ulaşmıştır. Bu zorlu yolda bizleri yanlız bırakmayan, her ihtiyacımız olduğunda bizlere destek olan tüm cevremuhendisleri.net üyelerine teşekkürü borç bilirim. 6000. üyemiz gizimo kullanıcı isimli Ezgi Gizem Moran hanımefendiye hoşgeldin diyor. Nice 6000 'leri görmeyi...
  3. Sitemiz 7500. üyeye ulaşmak üzere!

17.11.2011 11.58 tarih ve saat ile ulaştığımız kitle sayımız hemen hemen 7500 üye olmuştur. Fakat aktif üye sayımız olması gerekenin altında olarak görüyorum. Üyelerimizin aktif katılımlarını ve paylaşımlarını bekliyorum.. Konular 4.475 Mesajlar 17.868 Üye 7.494 En Yeni Üyemiz: ozan ka
  4. Iyon kromatografi cihazinda anyon analiz yöntemi (ics 3000) [iski]

1.0. AMAÇ VE KAPSAM Bu belge SKKM laboratuarında bulunan 1363 demirbaş no’lu İyon Kromotografi Cihazı ile içme suyu örneklerinde anyon analiz yöntemini açıklamaktadır. 2.0. YÖNTEM 2.1. YÖNTEMİN ESASI VE PRENSİBİ Anyonlar relatif eğilimlere göre bazik anyon değiştiricilerde (Guard ve seperatör kolonlarda) ayrılır. Ayrılan anyonlar eluent iletkenliğinin sürekli olarak sağlanması için...