• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik 31 Ağustos 2014 Antalya kahvaltı buluşması

Kurban bayraminda tatilde Antalya'da olcam, iple cekiyorum Emine Hanim :)@Emine Erdem

@CMNet Okuru
arkadaşları istekli görmüştüm ama pek ses çıkmadığına göre yanılmışım :):kötü::kötü:

@Emine Erdem

hmm atraksiyonlu bişeyler yapın bence paintball veya gokart yarışması gibi falan belki heyecanları geri gelir :)

Bu başlığı da yukarı alalım. Fotoğrafların çekildiği yerin manzarası çok güzel. Ülkenin güneyi tekrar harekete geçmeli. Kaç sene geçmiş yani. :D

Konuyu uplamadan örümcek ağlarını bi temizleyeydik :D

Konuda bir şey yok ki. Yalnız eskiden ne mesajlar yazılıyormuş ya :D Cem eğer Antalya'da buluşma olursa gidersin sanırım hem gitmişken de şöyle denize falan girip yüzersin mis gibi bu fırsat kaçmaz. Haha.

@Silinmiş üye 2234 "Sponsored by ÇMNet" olacaksa tabi ki gideriz :utan: Yoksa benim birkaç yıl bir yere gitmem zor.

@Cem Yılmaz Birkaç yıl bir yere gitmen zor derken, bu neden? Yoğunluktan mı yoksa maliyeti yüksek olur falan diye mi? Ne diyelim hayırlısı ya :)

@Silinmiş üye 2234 Tamamen duygusal. ?

giphy-downsized.gif