• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

[31/08/2014] 31 ağustos istanbul - kahvaltı buluşması

KATILIM YAPACAKLAR?

• Kullanılan toplam oy
    6
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
bghdfgh
YER: CAFE 5. CADDE
ADRES: Salacak Sahil yolu No:25 Üsküdar / İstanbul (KIZ KULESİ KARŞISI)

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Katılım yapacak arkadaşların yazmasını rica ederim. Güzel bir buluşma olacağına inanıyorum.

@Olgaç Sürmelihindi
Kurban bayramında da yaparız. Şimdi zaten beklediğim ilgiyi görmedi.

@MustafaKaptan
tamamdır kardeşim peki arakdaşımızıda getirsek olur mu?

@Olgaç Sürmelihindi
benim için problem değil. gelecek kişiler netleşince misafirlere sorarız

85 kişi okumuş ancak sanırım kimse sıcak bakmıyor. gün sonuna kadar birkaç kişi toplanamazsak etkinlik silinecektir.

Tarih malesef banada uymuyor.

Herkese uymaz tarih. Herkes uydursun bence kendini yayınlanan tarihe yoksa bu buluşmalar hiç bir zaman gerçekleşmez.
Unutmayın bizim bizden başka dostu yok. Bu yüzden tanışıp kaynaşmak gerekiyor..

Eylule ertelesek bir hafta millet ben katilirim

Koskoca istanbulda 5-10 meslektaş buluşamadık ya hiç birşey demiyorum. Etkinliği siliyorum :) Silemiyorum sil butonu yok.

:D Konuyu kilitliyorum. Etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir :) Eylül ortaları için Mustafa beyden bir çalışma bekliyoruz yine..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...