• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

31 ağustos antalya buluşması- kahvaltı

CMNet Antalya buluşmasını kimler katılır veya katılmayı düşünür?

• Belki katılabilirim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Can Avşar

ÇMO Antalya şubeyle de paylaşılabilir etkinlik, katılım sağlanabilir.;)

@Can Avşar
tabikide eşleri ve arkadaşlarıda bekliyoruz..

@Elif İlkem İnci
ÇMO Antalya Şubesinede yazacağım ama biraz yakınlaşsın tarih diye bekliyorum. ayın 15'den sonra yazmak daha uygun gelmişti akıllarında kalsın diye belki unutulur..

@Fatih Özcan Bey başlığımız değiştirme şansımız var mı? ben bilmediğim için sizden rica etsem.. 31 ağustos antalya buluşması- kahvaltı olarak yada nasıl uysun olur ise.:);)

@CMNet

Bigman, Order yada Alara mekanları arasından seçim yapabiliriz.

@Can Avşar
O konuda seçimi size bırakıyorum @Can Avşar ve @elif ilkem inci

@Ali Can Dalgıç
Tabikide bekliyoruz buyrun gelin

arkadaşlar antalya bana uzak ama 3g ile bağlantı yapıp konuşuruz hem katmerde yollarım size antepte sabah kahvaltısında çok iyi olur :)

Emine Hanım, konuyu etkinliklerde de ayrıca açar mısın yoksa ben yönetici platformundan taşıma işlemi mi yapıyım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...