Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3lü protokol örneği olan varmı?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Nazan Şirin Kande tarafından paylaşıldı.

1. Nazan Şirin Kande

Nazan Şirin Kande CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde belediye yekilendirilmiş kuruluş ve lisanslı tat firmasına ait 3 lü protokol örneği olan var mı?

2. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

Bende istediğiniz belge mevcut özelden mail adresinizi bana gönderebilirseniz yardımcı olabilirim Nazan Hanım.

3lü protokol örneği olan varmı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  2. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
  3. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  4. Belediye ile yapılacak olan cam sözleşme örneği hk.

Merhaba Arkadaşlar; Belediye ile TAT firması arasında yapılacak olan CAM geri dönüşümü sözleşme örneği olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim...
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...