Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5 adet proje onay dosyasına imza atma

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Doğa İ. tarafından paylaşıldı.

1. Doğa İ.

Doğa İ. CMNet Üyesi

İyi akşamlar,

5 adet AAT proje onay dosyasına imza attım ve projeler onaylandı. Ben bu konulardan pek anlamıyorum şimdi sistemde ben koordinatör mü oluyorum ? Bana bir katkı sağlıyor mu ?

2. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

AAT Proje onayı 2013/4 genelgesinde koordinatör olma koşulları belirtilmektedir.

5 adet proje onay dosyasına imza atma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. izin ve acil eylem ve müdahale planına imza atma yetkisi kimde?

arkadaşlar merhaba; lisans yönetmeliği kapsamında hazırlanmış olan acil eylem ve müdahale planına imza atması gerekn kim?danışmanı olduğum plastik geri dönüşm fırmasının acıl eylem planını hazırladım ve tesıste 50 kısının altında calısan var?ımzayı kendım atabılırmıyım yada kımın atması gereklı.simdıden cok teskkurler
  2. Proje onay dosyası

Merhabalar Evsel ve endüstriyel karakterli 15 m3-gün kapasiteli bir tesis için proje onayı almam gerekiyor, örnek bir dosyayı nerden bulabilirim. Teşekkürler
  3. Acil proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var

arkadaşlar acil büyükbaş besi hayvancılığı proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim....
  4. A.A.T. Proje onay dosyalarında - Koordinatör

Arkadaşlar merhaba 2012/9 atıksu arıtma/derin deniz deşarjı tesisi proje onayı genelgesi gereğince yapılacak olan arıtma tesislerinin, proje onay dosyalarının hazırlanması için koordinatör imzası gerekmektedir. koordinatör olan kişinin ek1 dosyasına imza atabilmesi için 8tane bakanlıktan dosya onaylatmış olması şartı vardır, bu konuda mağduriyet yaşayan firmalardan biri olarak buna çözüm...
  5. Proje onay dosyası

arkadaşlar merhaba, proje onay dosyasının hazırlanma şartı nedir? yani hangi durumlarda hazırlanması gerekiyor ve kimler yetkili bu konuda?