Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

5 Haziran Dünya Çevre Günü

Sayın grup üyeleri,

Her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü yine yaklaştı.laşık 10 gün sonra birgünlüğüne de olsa çevre anılır olacak. Bende bu kapsamda sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Elinizdeki ilkokul-Lise seviyesindeki çevre ile ilgili slaytları videoları paylaşırmısınız? Hatta bu paylaşım sadece bizimle kalmasın. Öğretmen arkadaşlarınızdan rica edip 5 Haziran da bu sunumları öğrencilerine sunmalarını sağlar mısınız?
    Birgün hatırlanmamamak için, gençlerin çevreye bakış açısını değiştirmek için, Çevre bilinci oluşturmak için sizde birşeyler yapmak ister misiniz?
    Lütfen herkesten sunum ve video paylaşıp aynı zamanda çevrelerindeki eğitimcilere ulaştırsın.

Selamlar

2. Fatih Özcan

Öncelikle eğitim sunumlarını bana ulaştıran değerli arkadaşım Fatih Yıldızbaşa teşekkür ediyorum. Antalya il Çevre Orman Müdürlüğünün hazırlamış olduğu sunumlar ektedir.

Ekli Dosyalar:

ayşegülik, İ.Ercan ve Gözde Yaşar bunu beğendi.
  3. Eylem Karaca

Eylem Karaca CMNet Üyesi

Fatih bey bunlar da bir sıkıntı var sanrım indiremiyorum

4. Fatih Özcan

Eylem hanım hemen ilgileniyorum. Sunucu değiştirirken bir sıkıntı oldu sanırım..

Edit : Sorun halledilmiştir. Şuanda dosyalar indirilebilir konumdadır.

5. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

6. Fatih Özcan

Tarık Can 'ın eklediği sunumları forumada yükleyeyim dedim.

Ekli Dosyalar:

İ.Ercan ve Gözde Yaşar bunu beğendi.
5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 5 haziran Çevre Günü

Merhabalar; arkadaşlar Dünya çevre günü dolayısıyla afişlere ihtiyacım vardır.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
  2. Çevre günü etkinlikleri

merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 5 haziran Dünya Çevre Günü bu gün ile alakalı çalıştığımız fabrika işyeri şantiye v.b. gibi yerlerde ne gibi etkinlikler yapabiliriz. Fikirlerinizi bekliyorum. İyi Çalışmalar
  3. ÇMO Adana Bölge Temsilciliği 5 Haziran Dünya Çevre Günü... (Çukurova / ADANA)

KOKTEYL MENÜ ORGANİZASYON AYRINTILARI -10 AR KİŞİLİK YUVARLAK MASALAR VE BİSTRO MASALAR -DJ MÜZİK PERFORMANS KOKTEYL MENÜ ORDÖVR TABAĞI (Biber Dolma, Humus , Haydari, Kızartma, Kaşar Peynir, Beyaz peynir ,Sivri biber, Salatalık, Domates, Muhammara,Salam ) ARA SICAK (Fındık Lahmacun ve Peynirli Pide) ÇEREZ-CİPS-MİMOZA KÜRDANLIK MEYVE 2 ADET YERLİ İÇKİ DAVETİYE ÜCRETİ KİŞİ BAŞI 50.00TL’DİR.
  4. Çevre hukuku sunumlar

AB uyum sürecinde Türkiye Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Çevre Etiği Çevre Hukuku Aarhus Sözleşmesi başlıklı slaytlar bulunmaktadır.
  5. 5 haziran dünya çevre günümüz kutlu olsun...

'Kendinize gösterdiğiniz özeni doğaya da gösterin!' http://natgeotv.com/tr/dunya-cevre-gunu/galeriler/dunya-cevre-gunu