Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

5 haziran Çevre Günü

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Merhabalar; arkadaşlar Dünya çevre günü dolayısıyla afişlere ihtiyacım vardır.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. Fatih Özcan

4. Fatih Özcan

Senin için birkaç afiş ve afiş olabilecek resim ekledim Erdem kardeşim. Umarım işini görür. Biraz düzenleme yapınca işe yarayacak afişler var..

5. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

teşekkürler Fatih Bey...

6. Eylem Karaca

Eylem Karaca CMNet Üyesi

slm erdem bey belediye olarak çevre gününü nasıl kutlayacaksınız iyi çalışmalar

7. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

eylem hnm merhaba..kusuruma bakmayın; mesajını yeni gördüm.yarın size programı göndereym ben...
    iyi akşamlar

8. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Günaydın Türkiyem;
    Eylem Hanım programda "Tarsus Belediyesi Çalışanları Hatıra Ormanı" oluşturmak üzere fidan dikimi var.

9. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Cevap: 5 haziran Çevre Günü

Günümüz kutlu olsun arkadaşlar...

Fatih Közen bunu beğendi.
5 haziran Çevre Günü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar

5 Haziran Dünya Çevre Günü Sayın grup üyeleri, Her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü yine yaklaştı.laşık 10 gün sonra birgünlüğüne de olsa çevre anılır olacak. Bende bu kapsamda sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Elinizdeki ilkokul-Lise seviyesindeki çevre ile ilgili slaytları videoları paylaşırmısınız? Hatta bu paylaşım sadece bizimle kalmasın. Öğretmen...
  2. Çevre Mühendisinin Bir Günü

Arkadaşlar tesis/danışmanlık/kamu nerede çalıştığınıza göre elbette neler yaptığınız değişiyor ancak çalıştığınız yerde sıradan bir gün sizin için neler yaparak geçiyor sabah işyerinize geldiğinizde nereden başlıyorsunuz? Tecrübelerimizi paylaşalım öğrenci arkadaşlarımız için de faydalı olur:)
  3. ÇMO Adana Bölge Temsilciliği 5 Haziran Dünya Çevre Günü... (Çukurova / ADANA)

KOKTEYL MENÜ ORGANİZASYON AYRINTILARI -10 AR KİŞİLİK YUVARLAK MASALAR VE BİSTRO MASALAR -DJ MÜZİK PERFORMANS KOKTEYL MENÜ ORDÖVR TABAĞI (Biber Dolma, Humus , Haydari, Kızartma, Kaşar Peynir, Beyaz peynir ,Sivri biber, Salatalık, Domates, Muhammara,Salam ) ARA SICAK (Fındık Lahmacun ve Peynirli Pide) ÇEREZ-CİPS-MİMOZA KÜRDANLIK MEYVE 2 ADET YERLİ İÇKİ DAVETİYE ÜCRETİ KİŞİ BAŞI 50.00TL’DİR.
  4. Dünya Çevre Günü

5 Haziran 1972 yılında İsveç’in Stokholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, 5 Haziran günü Dünya Çevre Günü olarak kabul edildi.
  5. 5 haziran dünya çevre günümüz kutlu olsun...

'Kendinize gösterdiğiniz özeni doğaya da gösterin!' http://natgeotv.com/tr/dunya-cevre-gunu/galeriler/dunya-cevre-gunu