Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

6 gelişim raporu

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Furkan Girgin tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Girgin

Furkan Girgin CMNet Üyesi

selam arkadaşlar yönetim planı geçmiş belediyelerle hazırlanacak olan 6 aylık gelişim raporu örneği lazım 30 ağustos 2009 da ki yönetim planına uygun olan yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

benim hazırladığım bitince yardımcı olurum...

3. Nazan Pangal

Nazan Pangal CMNet Üyesi

arkadaşlar gelişme raporunu banada gönderebilirmisiniz

4. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Konuyla ilgili elinde döküman olan arkadaşlar bu başlık içerisinde paylaşırsa seviniriz.

5. hatice

hatice CMNet Üyesi

bu çok önemli bir paylaşım olur gerçekten bekliyoruz erdem bey

6. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

dosyayı nasıl eklerim..

7. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Konuyu Cevapla butonuna tıkladığınızda açılan yazı yazdığınız pencerenin biraz altında çeşitli seçenekler mevcut. Orada " Eklenti Ekle " sekmesi var. Oradan ekleyebilirsiniz Erdem bey. Şimdiden teşekkürler.

8. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

5mb sınırı aştığı için yüklennmiyor. Dosya 16 mb büyüklükte. erdemuheng@gmail e ihtiyacı olan arkadaşalar yazsın 1 ve 2. izlemeleri birlikte göndereyim

9. ulukaya

ulukaya CMNet Üyesi

Merhabalar Erdem Bey;

cevremühendisleri.net adresindeki yazılarınızı okumuştum. Bi konu hakkında yardımınızı rica edebilirmiyim?

Belediyelerin hazırlamakla yükümlü oldukları 6 aylık gelişim raporu örneğine ihtiyacım var. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Saygılarımla...

10. Nazan Pangal

Nazan Pangal CMNet Üyesi

Bende istiyorum neden sitede yayınlanmıyor ?

11. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Elinde olan arkadaşlar bir dosya depolama sitesi(dosya.tc, Rapidshare v.b.) aracılığı ile paylaşabilir mi?

12. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

banada lazım:S sitede paylaşırsanız sevınırım

13. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

6 gelişim raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kişisel gelişim u(a)zmanı

“Uzman” sözlükte, “alanında yeterliliği belgeyle ispatlanmış kişi-şahıs olarak” tanımlanıyor. İlk defa ülkemizde kullanılmıştır “kişisel geişim uzmanı” tabiri. Belgesiz uzmanlık nasıl oluyorsa, sayısız kişisel gelişim uzmanı var piyasada. Allah aşkına o kadar kitap ve seminere gidiyoruz, hiç sordunuz mu kendinize? Ne demek kişisel gelişim uzmanı? Bu yazıyı yazmayacaktım. Ancak bu tabiri ilk...
  2. Belediye gelişim raporu

merhaba arkadaşlar; bu ara çok fazla soru soruyorum ama elimde değil aklıma takılıyor :) Allahtan yardımcı oluyorsunuzda hallediyorum. şimdiden de hepinize teşekkür ederim. Şimdi soruma geçiyorum; Belediye gelişim raporunda yaz ve kış aylarına ait çıkan atıklar,ve ambalaj atığı yüzdelik kısımlarını doldururken kendi elimdeki verileri mi dikkate alacam yoksa belediyeden mı temin edecem onları?...
  3. Üniversite genç gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  4. Kişisel gelişim

Herkese merhaba tekrardan... üniversite okuyan arkadaşlarda bana katılacak ve bitiren büyüklerimde onay vericeklerini düşünerek şöyle bir konuşma başlatayım istedim.Üniversiteli olmak mühendis adayı olmak günümüz zamnında çok kolay oldu artık üniversite değil kaliteli bir birey olabilmek önemli artık!bu çerçeve de üniversite de gelişim konferansaları ve bu konferanslarda tüm çevre mühendisliği...
  5. Belediye gelişim raporu

Merhaba arkadaşlar, Geri kazanım şirketinde çalışıyorum.6 aylık hazırlanması zorunlu olan belediye gelişim raporu hazırlamam gerekiyor elinde örnek olan var mı acaba?