Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

8 mart 2014 dünya kadınlar günü

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

2. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

3. Huriye Tatlı

Huriye Tatlı CMNet Üyesi

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Şimdi bi yorum yapsam bu başlık savaş alanına döner :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Saygı duyuyorum efenim gününüze :D

5. Hüseyin Özçelik

Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

Tebriği başlığını tebliği diye okuyan bir tek benimdir heralde :D
    Biz erkekler için kardeş, eş, anne olarak dünyanın en değerli varlıklarının dünya kadınlar günü kutlu olsun .

6. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Kadınların değerinin daha çok bilindiği bir dünyada yaşamak dileğiyle.. Dünya Kadınlar Gününüzü kutlarım.

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kadın haklarının sadece 8 Mart 'ta değilde her gün hatırlandığı bir toplum olmak dileğiyle. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun..

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

işte bu

9. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

ben de ilk öyle okudum :D sevindim bu konuda yalnız olmadığıma :D

10. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Siyasal, ataerkil söylem ve davranısların kadın uzerinden yapılmadıgı, birey olan kadının toplum tarafından icsellestirildigi bir dunya diler, forumdaki tum emekci muhendis kadın uyelerimize katkılarından dolayı tesekkür ederim.

A_K Özalp bunu beğendi.
8 mart 2014 dünya kadınlar günü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dünya saatini 20 mart 20:30 ' kurdu...!!

Dünya Saatini 20 Mart 20:30 ' Kurdu...!! 1 Milyar insan, 100’den fazla ülke küresel ısınmayla mücadele için 27 Mart Cumartesi günü bir araya geliyor. 20:30-21:30 saatleri arasında ışıklarını kapatarak sen de kampanyaya destek verebilirsin. Küresel iklim değişikliği konusunda Kopenhag’da Aralık 2009’da gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler Zirvesi tüm dünyada hayal kırıklığı yarattı. Ne...
  2. 8 mart dünya kadınlar günü

Merhabalar Bayan Meslektaşlarım; 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun.
  3. Dünya kadınlar günü

Tüm kadınların Dünya kadınlar gününü kutluyor ve tüm dünyada kadına yönelik şiddetin bir an önce son bulmasını diliyorum..
  4. 4-5 mart 2014 smagua 2014 21. uluslararası su ve sulama fuarı ve 11. çevre fuarı

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilecek olan SMAGUA 2014 Uluslararası Su ve Sulama fuarı su teknolojileri, ekipmanları ve sistemleri hakkında son gelişmelerden haberdar olmak isteyen profesyonelleri bir araya getirecektir. Ayrıntılar linkte: http://www.iems.es/detalleFeria.aspx?idFeria=41
  5. Dünya kadınlar günü tarihçesi

Dünya Kadınlar Günü Dünya Kadınlar Günü ya da Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür. İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır. Tarihçe 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma...