Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

9 Mart 2012 Çevre Mühendisleri Odası Kokteyli (Ankara)

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Her dem yüreği günebakanlar toplanıyor!
    Kuytulukların eninde omuz vereceğimiz Dostu biliriz, karanlıkların eninde aynı yöne bakan yoldaşlara sırdaşlara sırrımız deriz. Gel dediğinde bahar olup, tomurcuklanıp, çiçek çiçek umuda gebe kalırız. İşte bu sevda İşte bu umut İşte bu Diyalektik ve muhabbet içinde gelin " BİZ" olalım.

9 Mart 2012 Tarihinde saat 19:00 da TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Lokalinde, Ankara Şube Kokteyli düzenlenecektir. Birliktelik coşkusu ve bahar sevinciyle " BİZ" olmak için bir araya geliyoruz.
    Tüm meslektaşlarımız kokteylimize davet ediyoruz.

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBE KOKTEYLİ

TARİH :9 MART 2012 CUMA
    YER : TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI LOKALİ
    ADRES : IHLAMUR SOKAK NO:10/1 KIZILAY/ANKARA
    SAAT : 19:00
    Not : Katılım Ücretsizdir.

2. Melih Coşar

Gelecek arkadaşların parmaklarını görelim :)

3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Ben odaya üye değilim acaba gelebilir miyim? Ama olacağım ileride :)

4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Ne olursan ol yine gel diye bi edebiyat yaparsam Sir Aenas kızar mı acep bana :p

5. Melih Coşar

Neden kızayım ki SeD@

6. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Yok Sir Aenas oralı değil. Beni kabul etmiyor herhalde. Tamam yarından tez yok üye olacağım. :) Ama parayı peşin alıyormuş :(

7. Melih Coşar

tatik gel sen gel. Tanışmış oluruz.

8. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Davetiye yokmu? Beni kapıdan kovmasınlar :)

9. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

bende katılıcam sir aenas... tanışalım orada..

10. Melih Coşar

Hocam biz seninle tanışıyoruz ama çok istersen bir kere daha tanışırız. ;)
    Yazın toz altı, kışın don altı ... ağlattın 116 ;)

11. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

:D vay vay alt devre ... devre (anladın sen onu)

12. Melih Coşar

Dedem. Dedeciğim :)))

13. Melih Coşar

Konu günceldir.

14. Melih Coşar

Konu güncel...

15. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

İşim erken biterse gelmeyi düşünüyorum. Çok enderdir erken bittiği ama bakalım, hayırlısı :)

Melih Coşar bunu beğendi.
  16. Melih Coşar

17. Melih Coşar

Şuraya yazdığım azimle milleti zorla getirtçem zaten davete :)))

9 Mart 2012 Çevre Mühendisleri Odası Kokteyli (Ankara) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Çevre Mühendisleri Odası 'sen sus

Çevre Mühendisleri Odası, sen sus! GÜVEN EKEN 06/07/2011 Kağıda düşen cesur söz, mermiden daha güçlüdür. Mayıs ayının başıydı. Kütahya’daki gümüş madeninin siyanür havuzları bir bir patlıyordu. Olayın hemen ardından bölgeye giden Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Taşdemir’in verdiği bilgileri basın yoluyla takip etmeye başladık. Taşdemir, ‘Türkiye’nin iyi ki bir Çevre...
  3. Çevre mühendisleri odası 2012 seçim duyuru metni

[FONT=arial black]2012 SEÇİM DUYURU METNİ Değerli Meslektaşlarımız; TMMOB Çevre Mühendisleri Odası 11. Genel Kurul sürecine girerken,meslektaşlarımız, üyelerimiz, öğrenci arkadaşlarımız ve dostlarımız ile sürece ilişkin hassasiyetlerimizi yansıtan bir metni paylaşmayı gerekli gördük. Aşağıda bu metin, imzacı listesi ile birlikte bilgilerinize sunulmaktadır. Saygılarımızla, ÇMO Genel...
  4. Çevre Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği Toplantısı

Çmo Merkez Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Genel Sekreteri Hasan Şevki Çiftçi ve Çmo İzmir Şubesi Başkanı Helil Kınay'ın katılımlarıyla 11.02.2012 tarihinde Aydın MMO toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantı sonucunda Aydın Temsilciliğinin kurulması kararlaştırılmış ve ilgili işlemlere başlanmıştır. İlgili yerel gazete "Yeni Kıroba" da yayımlanan haberi aşağıdaki...
  5. Çevre mühendisleri odası

Merhaba Arkadaşlar, Çevre Mühendisi olarak Bursa ilinde çevre mühendisleri odasının bulunmamasından rahatsızlık duyuyorum. Bursa da ikamet edenlerle bir araya gelerek odamızı tekrar aktif hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Ancak hangi aşamaları izlemek gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda neler yapılabilir?