• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

A-2 tipi mühendislik akustiği sertifika programı

efeakcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Eğitimin AdıA-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ
SERTİFİKA PROGRAMI ve
A-1 TİPİ TEMEL EĞİTİM VE SAHA ÖLÇÜMLERİ SERTİFİKA PROGRAMI
Eğitimin Verileceği Tarihler24 Mayıs 2016 Salı saat 10.00 - 17.00
25 Mayıs 2016 Carşamba saat 10.00 - 17.00
26 Mayıs 2016 Perşembe saat 10.00 - 17.00
27 Mayıs 2016 Cuma saat 10.00 - 17.00
Eğitimin Verileceği YerTMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Katılımcı Sayısı25
Eğitmen BilgileriProf. Dr. Ertan DURMUŞOĞLU
Serkan Çelebi - Çevre Mühendisi
Eğitim ÜcretiA2 Eğitimi : ÇMO Üyeleri (Aidat borcu bulunmayan) : 500 TL Diğer katılımcılar: 600 TL`dir.
A1 Eğitimi: 300 TL (Eğitimin ilk günü ve son gününe katılım şartı aranmaktadır)
Eğitim Ücretine Dahil olanlar:Başarı Sertifikası, Eğitim Notları, Öğle Yemeği ve İkramlar
Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileriAd Soyadı: Tarkan KILIC Tel: 0212 245 89 15https://www.cevremuhendisleri.net/resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png0212 245 89 15 / 16 0530 641 68 73 E-posta: egitimist@cmo.org.tr
Eğitim KapsamıNot 1: Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği‘nin uygulanmasından sorumlu kurum ve kuruluşlardan saha ölçüm çalışmalarını yürüten, denetim, şikayetlerin değerlendirilmesi ve izin/onay kapsamında raporları inceleyip değerlendirilmesinde çalışacak üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, bu programa %75 devam sağlamış ve bu program kapsamında yapılacak sınavdan 60 puan almış olması gerekmektedir. 60 puan ve üzeri almış olanlar bu sertifika programı için getirilen uzmanlık koşulunu sağlamış ve sertifikalandırılmış olarak değerlendirilecektir. Bahse konu barajı aşamayanlar daha sonra eğitim programı açan kurumun yapacağı sınavlara belirleyeceği (sınav ücreti) koşulu sağlayarak katılım sağlayabilecektir.
2.1 AKUSTİK İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER uygulamalar )
2.2 GÜRÜLTÜNÜN ETKİLERİ (Genel Bilgilendirme)
2.3 ÇEVRESEL TİTREŞİM
2.5. ÇEVRESEL GÜRÜLTÜNÜN TARİFİ (endüstri, ulaşım, eğlence, işyeri, fan, jeneratör vb.)
2.6. GÜRÜLTÜ ÖLÇÜMLERİ
GÜRÜLTÜ EĞİTİMİ ‘ A-2 TİP TEMEL EĞİTİM VE SAHA ÖLÇÜMLERİ‘
SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI
Ön Kayıt Bilgileri
25 Nisan - 23 Mayıs 2015
Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
[TBODY] [/TBODY]