Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

A2, B1 veya B2 Gürültü Ölçüm Uzmanları

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu konuda uzmanlık alan arkadaşlarımız var mı ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

A2 sertifikam var. odtüsem, itüsem bu eğitimleri veriyor

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Eğitim için ön şart varmı? Denk getirirsem alıyım bari..

5. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

A2 için ön şart yok. Yani bizim alanımızdaki bir kişi eğitime girip sınava girebiliyor. B frubu için ise A2 önşartı var. Fiyatlarına bugün ben baktım bir ara. Değişiklik olabiliyor miktarlarda. Ben de düşünüyorum.

6. Aykut Gökçay

Aykut Gökçay CMNet Üyesi

A2 için teknik eleman olma şartı var. yani mühendis ve fizikçi olma şartı var. B1, B2, C1 ve C2 ise A2den sonra sırasıyla almaya hak kazanılıyor. yani kısacası teknik eleman olmak yeterli. Birde A1 var onda bildiğim kadarıyla yüksek okul mezunu olmak yeterli.

7. busrabusra

busrabusra CMNet Üyesi

Cevap: A2, B1 veya B2 Gürültü Ölçüm Uzmanları

Gürültü Ölçümü ve raporlaması yapabilen tecrübeli bir arkadaş var ise mesajla bildirebilir mi?

8. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Cevap: A2, B1 veya B2 Gürültü Ölçüm Uzmanları

ayrıca fizik mühendisleri odasıda veriyor bakanlıkla anlaşmalarıda var. ankarada ayın 18 de başlıyor kayıt olmak isteyenler acele etsin. 500 tl ücreti var

A2, B1 veya B2 Gürültü Ölçüm Uzmanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Spektrofotometre veya koi ölçüm kitleri hakkında

Arkadaşlar merhaba, Bir Alüminyum firmasında Çevre Mühendisi olarak yaklaşık 3 haftadır çalışmaktayım.Tesisimizin atıksu artıma tesisi giriş ve çıkış suyundaki KOI değerlerini günlük olarak takip etmem gerekiyor.Bunun için ya spektrofotometre ya da KOI ölçüm kiti aldıracağım.Ama öncelikle bunlar hangi firmalar satıyor bilgi sahibi olmam lazım ki fiyat teklifi alabileyim.Yardımcı olabilecek...
  2. Gürültü ölçüm cihazı alımı hakkında

Merhaba gÜrÜltÜ ÖlÇÜm cİhazi alacaĞim fakat hangİ cİhazi almaliyim bu konuda bana yardimci olur musunuz?
  3. Gürültü ve titreşim ölçüm cihazı

Arkadaşlar gürültü ve titreşimi ayni anda ölçen cihazlar hakkinda bİlgİnİz varsa yardimci olabİlİr mİsİnİz? Bu cİhazlarla ÖlÇÜm saĞlikli midir? Son olarak cİhaz Önerİlerİnİzİ alabİlİr mİyİm?.
  4. TaŞ ocaklarinda ÖlÇÜm yapan veya bu konuda İlgİ sahbİ olanlar

ArkadaŞlar taŞ ocaklarinda patlatmadan kaynakli gÜrÜltÜ ÖlÇÜmÜ ve Çevresel etkİlerden toz ÖlÇÜmÜ burda kİ toz ve sulama kisminda kullanilan suyun ÖlÇÜmlerİ konusunda bİlgİ sahİbİ olan var mi? Yardimci olur musunuz?
  5. Marina'da gürültü ölçüm

Marina da yerleşim yerine olan yakınlığından dolayı 150 m şikayetler sonucu yapılacak olan gürültü ölçümü çevresel gürültü mü akustik mi ? yoksa her 2 si demi olmalıdır acaba ? ses vinçin gemileri karaya alması sırasında kaynaklanmaktadır.