Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

A2 mühendislik akustiği eğitimi

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Hamit Pehlivan tarafından paylaşıldı.

1. Hamit Pehlivan

Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

Arkadaşlar, çalıştığım belediyede Gürültü ölçümleri için yetki devri alabilmek için A2 eğitimi almamız gerekiyor. İstanbul genelinde eğitim veren kurumlara başvurdum ama henüz yeterli sayıya ulaşamadıkları için kurs açamıyorlar. Başvurmak isteyen arkadaşlarım varsa buradan irtibata geçip toplu bir başvuru yapalım. şuan başvuru yapacak 3 kişiyiz.

2. Hamit Pehlivan

Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

Katılamk isteyen arkadaşlar İTÜ programı başlatılacakmış,

A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

25 - 29 Mart 2013 (30 Saat) (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma 10.00-17.00)
    A-2 Tipi Sertifika Program Ücreti : 900 TL + KDV (%8)

Banka Hesap No:
    İTÜ Döner Sermaye Saymanlığı
    Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Maslak Şubesi
    Şube Kodu: 401 Hesap No: 00158007296145385

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi
    Taşkışla cad. İTÜ Binası Oda No:133 Taksim-İstanbul

Tel:0212-2510809
    Fax:0212-2924266
    www.itusem.itu.edu.tr

3. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

İzmir için duyuru aşağıdadır.
    http://www.cmo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=87362&tipi=69&sube=3

GÜRÜLTÜ EĞİTİMİ ‘ A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA"
    EĞİTİM PROGRAMI
    20-23 MART 2013
    Eğitim Yeri:TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
    Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:140/1 Işık Apt. Kat:4 D:7 Alsancak / İZMİR
    Tel: 0232 4640022 - 4635532
    Faks: 0232 4220959
    E-posta: cmoizmir@cmo.org.tr

Eğitim Ücreti
    ÇMO Üyeleri ( Aidat borcu bulunmayan): 500TL
    TMMOB üyeleri / Diğer: 600 TL

4. klbkbr

klbkbr CMNet Üyesi

bu sertifikayı alınca neler yapabiliyoruz? Belediye veya akredite laboratuvarlda çalışanlara lazım oluyo peki onlar dışındakiler bu belgeyle neler yapabilirler acaba?? Bilgisi olan açıklarsa çok sevinirim

5. Taylan Bunarbaşı

Taylan Bunarbaşı CMNet Üyesi

Kamu kurumlarında özellikle kara yolları ve demir yolları gibi yerlerde çalışanlar karayolu ve demir yolu gürültüsünü ölçebiliyorlar, onun dışında B ve C tipi akustik sertifikaları alabilmek için A2 şartı aranıyor.

A2 mühendislik akustiği eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. A-2 tipi mühendislik akustigi sertifika programı

A-2 Tipi Muhendislik Akustigi Sertifika Programi 12-16 Eylul 2009 tarihleri arasinda gerceklestirilecektir. Egitim ile ilgili detayli bilgi asagida yer almaktadir: Sure: 26 Saat Son Basvuru Tarihi: 9 Eylul 2009 Egitim Tarihi: 12-16 Eylul 2009 Egitim Programi: Cumartesi : 09.30 - 16.30 / Pazar : 09.30 - 16.30 / Pazartesi : 09.30 - 16.30 / Salı : 09.30 - 16.30 / Çarşamba...
  2. KKD Eğitimi

Eğitmen İlter Engin tarafından hazırlanan Kişisel Koruyucu Donanım isimli sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. İSG eğitimi

ekim ayındaki sınav için kazandırma garantisi veriyor kültür üniversitesi.
  4. Tse çevre yönetim sistemi dokümantasyon eğitimi ve çevresel risk değerlendirme eğitimi

Çevre Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Eğitim Amacı Çevre Yönetim Sistemleri Dokümantasyonu içinde yer alan Çevre Politikası ve Çevre Hedefleri, Çevre El Kitabı, standardın öngördüğü Prosedürleri, Acil Eylem Planları, Çevre Boyutları ve Etkileri Tablosu, proseslerin etkin planlanması, uygulanması ve kontrolünü sağlamak için kuruluşun ihtiyaç duyduğu dokümanları kuruluşun büyüklüğü ve...