• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

A2 mühendislik akustiği eğitimi

Hamit Pehlivan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Büyükçekmece Belediyesi
Arkadaşlar, çalıştığım belediyede Gürültü ölçümleri için yetki devri alabilmek için A2 eğitimi almamız gerekiyor. İstanbul genelinde eğitim veren kurumlara başvurdum ama henüz yeterli sayıya ulaşamadıkları için kurs açamıyorlar. Başvurmak isteyen arkadaşlarım varsa buradan irtibata geçip toplu bir başvuru yapalım. şuan başvuru yapacak 3 kişiyiz.

Katılamk isteyen arkadaşlar İTÜ programı başlatılacakmış,

A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

25 - 29 Mart 2013 (30 Saat) (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma 10.00-17.00)
A-2 Tipi Sertifika Program Ücreti : 900 TL + KDV (%8)

Banka Hesap No:
İTÜ Döner Sermaye Saymanlığı
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Maslak Şubesi
Şube Kodu: 401 Hesap No: 00158007296145385

İTÜ Sürekli Eğitim Merkezi
Taşkışla cad. İTÜ Binası Oda No:133 Taksim-İstanbul

Tel:0212-2510809
Fax:0212-2924266
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İzmir için duyuru aşağıdadır.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

GÜRÜLTÜ EĞİTİMİ ‘ A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA"
EĞİTİM PROGRAMI
20-23 MART 2013
Eğitim Yeri:TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:140/1 Işık Apt. Kat:4 D:7 Alsancak / İZMİR
Tel: 0232 4640022 - 4635532
Faks: 0232 4220959
E-posta: cmoizmir@cmo.org.tr

Eğitim Ücreti
ÇMO Üyeleri ( Aidat borcu bulunmayan): 500TL
TMMOB üyeleri / Diğer: 600 TL

bu sertifikayı alınca neler yapabiliyoruz? Belediye veya akredite laboratuvarlda çalışanlara lazım oluyo peki onlar dışındakiler bu belgeyle neler yapabilirler acaba?? Bilgisi olan açıklarsa çok sevinirim

Kamu kurumlarında özellikle kara yolları ve demir yolları gibi yerlerde çalışanlar karayolu ve demir yolu gürültüsünü ölçebiliyorlar, onun dışında B ve C tipi akustik sertifikaları alabilmek için A2 şartı aranıyor.