Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

A2o prosesi autocad çizimi yardım!!

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında akesinti0618 tarafından paylaşıldı.

1. akesinti0618

akesinti0618 CMNet Üyesi

arkadaşlar elinde biyolojik arıtım a2o prosesine dair autocad çizimi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

A2o prosesi autocad çizimi yardım!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bardenpho Prosesi

merhabalar atıksulardaki azot ve fosforun biyolojik olarak birlikte giderim prosesi olan bardenpho prosesi hakkında bilgisi olan var mı acaba? prosesin kinetikleri, özellikleri gibi bilgilere ihtiyacım var da.. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum :)
  2. Adsorpsiyon Prosesi

merhaba. adsorpsiyon prosesleri ile ilgili proje hazırlıyorum. yardım ederseniz çok sevinirim =)
  3. Bardenpho Prosesi

1) Bardenpho prosesi hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan konu ile ilgili bilgi verebilirler mi? Ayrıca, döküman vb. varsa çok memnun olurum. 2) Söz konusu prosesin diğer proseslerden farkı nelerdir; avantajları ve dezavantajlarını bilen var mı? İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
  4. ileri oksidasyon prosesi hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar, Geçen dönem ileri oksidasyon prosesleri ile doğal organik madde giderimi konulu bitirme tezi aldım. ilk dönem boyunca ingilizce bir kitap çevirdim bu dönemde türkçe kaynaklarla yaptığım çevirideki eksik yerleri doldurup teze şekil vermem gerekiyor.DOM ve ileri oksidasyon prosesi ile ilgili elinizde türkçe kaynak varsa yardımcı olabilirmisiniz??
  5. Autocad çizimi

autocad de isale hattı ve benzer proje çizmleri hakkında bilğisi ve elinde bu konuya dair örnek olan var mı sanrım isale hattı çiziminde ilk verileri excell de hazırlayıp bunlara autocad e aktarabiliyoruz oldukça pratik bir yöntem bu konuda yardımcı olursanız sevinirim