Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

AB Projelerini Değerlendiren Siz Olun

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

AB Çerçeve Programı’nda projeler bağımsız hakemler tarafından değerlendirilmektedir. Siz de Avrupa Birliği Projelerini değerlendiren hakemlerden biri olabilirsiniz.
    Hakemler, Avrupa Komisyonu’na sunulan proje önerilerini değerlendiren Bağımsız Uzmanlardır. Çerçeve Programları kapsamındaki olanaklardan nasıl yararlanılacağı ve proje yönetiminde karşılaşılabilecek problemlerle nasıl başa çıkılacağı konularında deneyim edinmenin en iyi yollarından birisi, süreçte değerlendirici olarak yer almaktır.

Bireysel başvurular, http://cordis.europa.eu/emmfp7 adresindeki "Register" bölümünde “New Expert” alanından uzman veri tabanına profil girilerek yapılmaktadır.

AB Projelerini Değerlendiren Siz Olun konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanalizasyon ve yağmursuyu projelerini bilgisayar ortamında hazırlanması

Bu konuyu açmamın sebebi özel firmalarda mühendisler arasında büyük bir rekabet var ve özelde danışabileceğiz insanlar size detaylı bilgi vermezler başıma geldiği için bunu biliyorum öncelikle gis programları ve cad programlarıyla çok fazla içli dışlı olmanız gerekmektedir,birbirleri arasında dosya alışverişi yapacağımız için ve hepsini farklı yerlerde kullanacağımız için bunu söylüyorum....