• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Acı kaybımız

Ercan Koca

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Karadeniz Holding
Arkadaşlar bu üzücü vermek çok acı gerçekten. Meslektaşımız olan Tuğba Erdoğan geçirdiği çok talihsiz olay sonucu hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve dostlarına başsağlığı diliyorum.

TsvJC.jpg
Tuğba Erdoğan (24)
Sakarya Üniversitesi Öğrencisiydi

haber.jpg

Arkadaşlar bu mesajı beğenmeyin malesef ki oyle bir mesaj degil. Degerli yorumlarınızı yapabilirsiniz ...

Arkadaşlar sizlerden özür dileyerek bir yakınma yapmak istiyorum. Şu yukarıda yazılan eylem konusuna yakınmak istiyorum. Arkadaşlar dediklerinizde muhakkak haklısınız. Hayatlarını kaybeden meslektaşlarımız ya da başka değerli insanlar tabii ki unutulmamalı tabi ki bir şekilde anılmalı. Ama ben sadece hayatlarını kaybettikten sonra olmasını istemiyorum. İnsanların yaşarken de unutulmaması gerektiğine inanıyorum. Sözlerim yanlış anlaşılmasın. Sonsuzluğa ulaşan arkadaşlarımız meslektaşlarımız değerli insanlar muhakkak ki en iyi şekilde anılmalı.

Arkadaşların bahsettikleri aslında anma Ercan bey,

Yaşayan bir insanı anamayız yada hatırlanmaması için çalışamayız. Sonuçta hiç birimiz ünlü değiliz.