Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Açık ocaklarda gürültü

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Yasin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Açık ocaklarda gürültü yayılımının geliştirilen bir model ile icelenmesi hakkında makale

Açık ocaklarda gürültü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. açık öğretimden 2. üniversite seçenekleri

Merhaba ben 3. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Bu sene açık öğretimden 2. üniversiteye başlamayı düşünüyorum. Aklımdaki bölüm "Uluslararası ilişkileré acaba bu bize iş hayatımızda yardımcı olabilecek bir bölüm mü eğer değilse önerilerinizi alabilir miyim? Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
  2. Krom cevheri açık ocak

krom cevheri açık ocağı ve krom cevher zenginleştirme tesisi kapasitesi 100 ton/gün ise kapsam dışı mı kalır?
  3. Gelişime Açık Olmak ve Tecrübeler

Gelişime Açık Olmak ve Tecrübeler (İLGİ RİCA EDİYORUM :) ) Arkadaşlar çalışan bir Çevre Mühendisi için ek olarak kendini geliştirme alanları, yapabileceğimiz işler nelerdir? Bu konuda bilgisi olan, arayışa giren arkadaşlarla sohbet için böyle bir konu açtım umarım ilgi ve fayda gören bi konu olarak amacına ulaşır. Tecrübelerini, fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler...
  4. Çevre sektörün de açık ve problem nedir?

Sevgili çevre mühendisi ve diğer çevre görevlisi arkadaşlar, benim size sorum ve bu mesleğe bir şekilde gönül vermiş, bu alanda çalışmış arkadaşların nerede açıklık olduğu nerenin size göre önü açık, nerede ne gibi problemler var nelerle karşılaşıyorsunuz. sizler bu problemlerin çözümü için ne yapıyorsunuz veya iş vereniniz açısından ne yapabiliyorsunuz? cvp layan herkese şimdidden teşekkürler.
  5. Açık alan ve kentsel dönüşümde toz ile mücadele

Pulverize toz kontrol sistemleri, Avrupa Birliği Ülkelerinde ve diğer gelişmiş ülkelerde toz ile mücadele de en yaygın ve en iyi teknoloji olarak gösterilmektedir. Ülkemizde IPPC ve AB direktifleri çerçevesinde ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan Pulverize toz kontrol sistemleri en etkin çözüm olarak ilgili kurumlar tarafından yönetmelikler çerçevesinde önerilmektedir. Pulverize toz kontrol...