Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil durum/eylem planı ve tatbikatı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Kaynak:Özlem Özkılıç

Ekli Dosyalar:

2. Tacettin İkiz

Tacettin İkiz CMNet Üyesi

Bu dökümanlar çevre izin belgesi alınırken yapılan İSG için talep edilen farklı

Acil durum/eylem planı ve tatbikatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Halk Sağlığı Acil Durum Eylem Planı

Uluslararası Giriş Noktaları Halk Sağlığı Acil Durum Eylem Planı I. GİRİŞ Bu plan, uluslararası giriş noktalarında, “Uluslararası Önemi Haiz Halk Sağlığı Acil Durumu” (UÖHHSAD) durumuna yol açabilecek olaylara yanıt vermek için çoklu disiplinli/çoklu sektörlü ekiplerin oluşturulması da dahil olmak üzere bir halk sağlığı acil durumu yanıt planını oluşturmayı hedeflemektedir....
  2. Acil Durum Planı

arkadaşlar merhaba ben acil durum planını hazırladım...bu planı fabrikada nereye asacam kaç yere asmam gerekiyor bilen var mı?
  3. lpg acil durum planı

Arkadaşlar Mrb; petrol istasyonları için hazırlanmış olan acil durum eylem planı elinizde mevcutmudur?????
  4. Acil durum eylem planı

arkadaşlar tehlikeli atık taşıyan araçlarda bulundurulması gereken acil durum eylem planını nasıl hazırlayabilirim.. internetten araştırdığım kadarıyla hep işyeri ve tesislerle alakalı örnekler var.. araçlarda bulunması gereken plan taslağına ulaşamadım..
  5. Okulda acil eylem planı

arkadaşlar okullarda acil eylem planlarıyla ilgili elinde örnek olan veya bilgi verecek olan var mı ?