Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil! hastaneler için rapor formatı

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Cansu Alikalfa tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

merhaba;
    hastane için (çevre izinleri kapsamında) bir rapor hazırlamam gerekiyor acaba nasıl bir formatı olmalı bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

eğer iç denetim raporunu kastediyorsanız, aşağıdaki link te eklediğim iç denetim sorularına bakabilir ve bu sorular çerçevesinde bir rapor oluşturabilirsiniz. Raporlamanın belli bir formatı yoktur. Ancak raporda bulduğunuz uygunsuzluklar ve uygunsuzlukların nasıl giderilebileceğini de belirtmeniz gerekecek, yönetmelikte istenen bu.

http://www.cevremuhendisleri.net/f2/hastanede-cevre-gorevlisi-4878/#post12021

3. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

rica ederim, elimde rapor olmadığı için ancak böyle yardımcı olabilirim.

Acil! hastaneler için rapor formatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ced icin akustik rapor formatı.

Ced icin akustik rapor formatı.
  2. hastaneler için çevre danıuşmanlık hizmeti

hastanelerde çevre danışmanlığı konusunda izlenecek yol
  3. Hastaneler için çevre danışmanlığı hakkında

'ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR YÖNETMELİĞİ EK-2 10.14 Hastane ve sağlık kuruluşları (yatak kapasitesi 20 ve üzeri olanlar).* şeklindeki hastaneler Sağlık Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu bir genelge ile yılbaşından sonra danışmanlık hizmeti almayacakmış' diye bir söylenti var. Bu genelge 81 ile de gönderilmiş. Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar, konunun doğruluğu ile...
  4. Bilirkişi Rapor Formatı

Arkadaşlar çevre kirliliği ile ilgili bir konuda bilir kişi olarak atandım ama formatı nedir neler yapılması gerekiyor bilmiyorum.Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  5. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.