Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil seveso

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında diienayzed tarafından paylaşıldı.

1. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Arkadaşlar seveso ile ilgili bildirimi cumaya kadar tamamlamam lazım ancak kimyasalları nasıl giriyoruz neye göre giriyoruz bilmioyurm msds lerdeki cas nolarından aratıp çıkan varsa girişini yapmak geldi aklıma ancak bazı maddelerin cas no ve ec no olmamasına rağmen bileşimleri ve işlenmeleri sonucunda emisyon olarak çıkabilecek maddelerin cas noları çıkıyor bunları girmek gerekirmi yoksa tüm maddenin cas no yoksa yada çıkmıyorsa sistemde gerek yok mudur ? acil yardımlarınızı bekliyorum

Acil seveso konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Seveso

Foruma bakındım ama benzer yada ilgili konuyu bulamadım yada gözümünden kaçtı. acaba seveso ile ilgili(nedir?, planı nasıl hazırlanır?, neler yapmak gereklidir? vs..) elinde bilgi olan arkadaşlarımızın bunları burada paylaşabilmeleri mümkün mü? ayrıntıya ihtiyacım var bu konuyla ilgili... şimdiden teşekkür ederim.. Bu konunun bu aralar gündemde olması ve olmaya devam edeceğini düşündüğüm, bir...
  2. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
  3. Seveso

önceki sene seveso müracaatı yapıp kapsam dışı yazısı aldıgımız tesisle ilğili olarak tekrar bildirim yapılması gerekiyormu teşekkürler
  4. Seveso-bköp

Arkadaşlar elinde Seveso bildiriminden sonra yazılmış bir Büyük Kazaları Önleme Politikası (BKÖP) olna var mı? Varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler..
  5. Seveso hkk.

Arkadaşlar mrb, Seveso bildirimlerimiz için çevre il müd. şifre talebinde bulunduk. Şifre geldi. Şifre ile giriş yaptığımda Seveso bildirimi ile ilgili bir şey gözükmüyor. Ne yapmam gerekiyor?