Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

acil teklif örneği!!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Cansu Alikalfa tarafından paylaşıldı.

1. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    hastaneler için çevre danışmanlık hizmeti teklif örneği gönderebilecek olanlar var mı aranızda? nasıl hazırlanacağına dair fikir vermesi açısından istiyorum gönderebilirseniz çok sevinirim :)

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Diğer sektörler için kullandığınız sözleşmelere benzer bir şey yapılamaz mı ? Yani illâ çok farklı bir şeye ihtiyaç yok gibime geliyor.

3. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

açıkçası bilmiyorum bu işte yeniyim :) oyüzden en ufak ayrıntılara bile takılabiliyorum.. yinede teşekkür ederim

acil teklif örneği!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  2. Acil durum planı örneği

acıl durum eylem planı hazırlamam gerekıyor, toplanma yerleri, acil çıkışlar, yangın tüplerinin yerleri, makinalar vs. gibi fabrika içerisindeki herşeyin planda gösterileceği şekilde... elinde bu tarzda planı olan var mı paylaşabilirse çok memnun olacağım, çok acil çünkü...
  3. katı atık proje örneği acil

iyi günler katı atık düzenli depolama tesisi proje örneği acil lazım. özellikle s.d.ü den mezun arkdaşlar elinizde daha önce yaptığınız örnek proje varsa lütfen paylaşırmısnız.iyi günler
  4. Danışmanlık teklif hazırlama

Arkadaşlar danışmanlık teklifi vermek için nasıl bir şey hazırlamalıyım genel bir formatı nasıl olabilir?yardım edebilecek yada elinde örneği olan var mı?hangi mevzuatlar konu alınmalı vs. acil
  5. Müşteri ilişkileri yönetimi,teklif ve sözleşme yönetimini nasil yapiyorsunuz.

Toplama ayırma tesisleri, Geri dönüşüm tesisleri,Atık bertaraf tesisleri ve benzeri işletmelerde çalışan arkadaşlar. Müşteri ilişkilerini, Teklif Yönetimini, Atık toplama kutuları,konteynerleri ve diğer geri dönüşüm kutularının takibini, Sözleşme takiplerinizi, Sahaya çıkan araç takiplerini nasıl yapıyorsunuz. Her hangi bir bilgisayar yazılımı yada takip sistemi kullanıyormusunuz?