Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil yardım arkadaşlar

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Enes Köymen tarafından paylaşıldı.

1. Enes Köymen

Enes Köymen CMNet Üyesi

dostlar çalıştıgım firma debisi 2500 m3/g olan biyolojık arıtma tesisi kudu şimdi bu tesisi 1 yıl işletıp belediyeye devredecek. İşletme sorumlusu ben olacağım ancak şirket tesiste çalışacak eleman sayısını kabul etmıyoer şartnameyı uygulamayı düşünmüyor . şimdi sağolsun patron liste yap öteki arıtma tesisleri hangisi kaç tane çalıştırıyo diye liste yap bizde ona göre alalım eleman diyor. dostlar eleman sayısının debiye göre değişeceğini ben bu adama bır turlu anlatmadım. Lütfen şimdi yardım edın bildiğiniz tesis yada tlf numarası yada kaç kişiyi çalıştırıyolar debısıyle bırlıkte bana söyler mısınz ...

Acil yardım arkadaşlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protokol örneği olan varmı arkadaşlar... ACİL

ben atık toplama ayrıştırma ve geri kazanım faaliyeti yapan bir firmadayım geçici faaliyet belgesi için evraklarımı hazırladım bir tek atıksu muaf yazısı kaldı onun içinde bir belediye ile atıksuyumu arıtma tesisilerine verdiğime dair bir protokol imzalamamız gerekiyor bununla ilgili bir çalışma yapan arkadaşlarımız bana bir örnek gönderir yada yapımı hakkında bilgi verebilirse sevinirim...
  2. Kapasite artırım raporu hazırlama çok acil yardım arkadaşlar

Meraba arkadaşlar sorumlu müdürü oldugum tıbbı atık sterilizasyon tesisin kapasite artırımına gidileceği için benden kapasite artırma raporu istendi çevre orman bakanlıgından ve ben nasıl bir yol izliceğimi ve nasıl hazırlık yapacagımı bilemedim bana yardımcı olursanız sevinir :( hziran 17sine kadar zmanım var acil yardım edin lütfen
  3. 3. sınıf atık yağlar acil yardım arkadaşlar..

Merhabalar arkadaşlar, Ben talaşlı imalat yapan bir firmada 4 aydır çalısıyorum. Atık yağ analizi yaptırdık ve yağımız 3. sınıf cıktı. Kurşun, kadminyum, Klorür ve halojenler baya yuksek cıktı en yuksek 2000 ise mesela bızımki 35000 lerde cıktı. Sizce yağların tamamen değiştirilmesi gerekiyor mu bu yağı kullanmak çevre ve insan sağlığı acısından ne gibi etkilere sebep olur daha önce bu...
  4. Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım

Merhaba arkadaşlar et entegre tesisi(mezbahalar) iş akım şeması ve proses özeti örneği varmı; yardım edebilirseniz çok memnun olurum.(acil)
  5. Değerli arkadaşlar yardim lütfen

hepınıze oncelıkle sağlıklı gunler dilerim.. sorum şu danışmanlık sektorunu bır kenara bırakarak bir ilçenın kısa bir zaman sonra birtecek olan arıtma (biyolojık) tesisinin sorumlu muhendıslığı işine girdim meslğim adına mutluum ancak onumuzde kı hafta kuru kabulü yapılacak olan tesisimde benı neler ekliyo ? neler yapmalıyım ? lütfen fbana işletim hakkında önerilerde bulunur musnuz ? çok...