Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil yardım kağıt karton

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında melike54 tarafından paylaşıldı.

1. melike54

melike54 CMNet Üyesi

arkadaşlar acil bi ödev için bana elinde olan varsa kağıt karton geri dönüşüm tesisi tasarım şeması gönderebilir misiniz :((

Acil yardım kağıt karton konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kağıt, karton gibi maddelerden ,kompost yapımı?

merhaba; birsey soracaktım ben sıteye baktım ama hep çöpten kompost yapımı var birseyı bulamadım ambalaj atıklarından yani sadece kağıt,karton gbi maddelerden kompost yapımını anlatan bilgi mevcut olan var mı? sonuçta organik madde içeriği az olduğu için organik madde eklemek gerek bu tarz bilgiler elınde olan var mı? yoksa buradaki bilgilerle aynı yöntemde mi düşünmeliyim? yardımcı olur...
  2. kağıt karton ağırlıklı kompozirt geri dömüşüm tesisi

merhabalar; kompozit geri dönüşüm tesisi için gerekli lisans işlemlerini hangi yolu izleyerek en az sorunla halledebılırım:) katı atıkların kontrolu yonetmelıgı ve ızın lısans yonetlıgını ıncelemem yeterlı mı
  3. Lisansli kağit-karton geri dönüşüm firmalari

Arkadaşlar Lisanslı Kağıt-Karton Geri Dönüşüm Firmalarının güncel listesini nereden bulabilirim http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden bir liste edindim fakat en son 24.02.2011 tarihinde güncellenmiş en güncel haliyle bir liste varsa paylaşırsanız memnun olurum.
  4. Acil yardim

Arkadaşlar çevre yönetim sistemi ve ohsas isg yönetim sistemini kuracağım ve entegre yapim mi diyorum bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Bir de beni bu konuda aydınlatacak örnek olarak gösterebileceğiniz çevre ve isg entegre prosedürler var mı? Mesela bir risk değerlendirme prosedürü ve işletme kontrol prosedürü olabilir. Bu prosedürlerde çevreye ve isg'ye nasıl açıklamalarda yer...
  5. Acil yardım

1-Katı madde tayininde askıda katı madde değeri yüksek bir suda uygulanacak arıtım metodları nelerdir ? 2-Atık su arıtma tesisi tasarlarken katı maddenin hangi türleri hangi aralıkta olmalıdır ? 3-Çözünmüş katı madde miktarınız sistem tasarımında hangi parametreleri etkiler ? 4-Askıda katı maddesi ve uçucu katısı yüksek olan bir suda alternatif arıtma metodu nedir ?