Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil yardım

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Burcak Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

sisteme yeni haliyle ilk kez giriş yapıyorudanışman firma olarak giriş yaptığımda tesis kayddı için başka bir linke yönlendiriyor ancak orada tesis kaydını nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olurmusunuz

2. Burcak Bulut

Burcak Bulut CMNet Üyesi

• Forum kurallarına göre tamamı büyük harflerden oluşan girdiler oluşturmamanız gerekiyor. lütfen dikkat ediniz.
    NASIL YENİ TESİS KAYDEDECEĞİM LÜTFEN YARDIM

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Merhaba,

Bu konuda şuanda herkes problem yaşamaktadır. Biraz daha sabrederseniz bilen arkadaşlar yardımcı olurlar. Daha sık yazmanız daha hızlı cevap almanızı sağlamaz.

İyi günler..

Acil yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acil yardım

bir firmanın kapasite raporunda emisyon ve deşarj izni varsa geçici faaliyet belgesi başvurusunda bunların durumu ne olur yardımcı olurmusunuz acil
  2. Acil yardim

Arkadaşlar çevre yönetim sistemi ve ohsas isg yönetim sistemini kuracağım ve entegre yapim mi diyorum bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim? Bir de beni bu konuda aydınlatacak örnek olarak gösterebileceğiniz çevre ve isg entegre prosedürler var mı? Mesela bir risk değerlendirme prosedürü ve işletme kontrol prosedürü olabilir. Bu prosedürlerde çevreye ve isg'ye nasıl açıklamalarda yer...
  3. Acil yardım

1-Katı madde tayininde askıda katı madde değeri yüksek bir suda uygulanacak arıtım metodları nelerdir ? 2-Atık su arıtma tesisi tasarlarken katı maddenin hangi türleri hangi aralıkta olmalıdır ? 3-Çözünmüş katı madde miktarınız sistem tasarımında hangi parametreleri etkiler ? 4-Askıda katı maddesi ve uçucu katısı yüksek olan bir suda alternatif arıtma metodu nedir ?
  4. Acil yardım

belediye ile anlaşmalı lisanslı Tat Firmasıyız. bölgemizde toplu konut alanı var ve bu konut alanındaki site yönetimi el altından ambalaj atıklarını toplayıp satıyorlar. bunun için idari para cezası uygulayacağız. hangi kanun maddesi bununla ilgili acaba? çevre kanunu 20. madde bu konu ile doğrudan muhattap alınabilir mi? 20. maddede ambalaj atıklarının satışı vb. bir ifade yer almıyor_
  5. Acil yardım arkadaşlar

dostlar çalıştıgım firma debisi 2500 m3/g olan biyolojık arıtma tesisi kudu şimdi bu tesisi 1 yıl işletıp belediyeye devredecek. İşletme sorumlusu ben olacağım ancak şirket tesiste çalışacak eleman sayısını kabul etmıyoer şartnameyı uygulamayı düşünmüyor . şimdi sağolsun patron liste yap öteki arıtma tesisleri hangisi kaç tane çalıştırıyo diye liste yap bizde ona göre alalım eleman diyor....