Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil yardıma ihtiyacım var..boruların inşaatı?

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Gülcan İzgi tarafından paylaşıldı.

1. Gülcan İzgi

Gülcan İzgi CMNet Üyesi

beton borularla polietilen boruların inşaatı nasıl olur? ..bugüne araştırma ödevim yardımcı olursanız sevinirim....

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Pınar hanım,

Ödevim bugün diyorsunuz şimdiye kadar bekleyip bugün sitede üst üste konu açınca daha hızlı mı yardım alacaksınız? Bekleyin lütfen bilen meslektaşlar yardım edecektir..

3. Gülcan İzgi

Gülcan İzgi CMNet Üyesi

Dersim 5 te ödev daha dün veridi..

Acil yardıma ihtiyacım var..boruların inşaatı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı

hazırlanmış bir acil durum ekipleri ve acil durum hareket tarzı planlama talimatı ve acil durum ekipman listesi örneğidir arkadaşlar.
  2. Zeytin Karasuyunun Arıtım Şekillerine Ihtiyacım Var Çok Acil...

bu konuyu bulmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum...
  3. Acil proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var

arkadaşlar acil büyükbaş besi hayvancılığı proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim....
  4. Yardıma ihtiyacım var.

elimde var olan grit atığını incelenmesi için göndermem gerekiyor, ancak tutanakta gerekli olan kod numarası bölümüne ne yazacağımı bilmiyorum, grit hangi atık koduna dahil? ya da grit atık mı hammadde mi olarak değerlendirilmeli?
  5. Staj için öneriye ihtiyacım var.

Merhaba, Harran Ünv. 3. sınıf ÇM öğrencisiyim geçen dönem İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde 30 iş günü büro stajımı yaptım ama hiçbişey katmadı bu staj deneyimi . Yararlı olacak lab staj yeri önerebilir misiniz ?