Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adres değişikliği

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Emre Türk tarafından paylaşıldı.

 1. Emre Türk

  Emre Türk CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Emisyon konusunda çevre izni alan bir firmamız adres değişikliğine gitti. Çevre izni konusunda işlerime tekrardan başladım. Fakat bu adres değişikliği ile ilgili bir bildirim yapmalı mıyım? Yapılması gerekli ise, bildirim bağlı bulunduğumuz il çevreye mi olmalı yoksa bakanlığa mı yapılmalıdır?

  Şimdiden teşekkürler.
   
 2. Burçin Birinç

  Burçin Birinç CMNet Üyesi

  Evet adres değişikliğini bildirmeniz gerekmektedir.
   
  Emre Türk bunu beğendi.
 3. Emre Türk

  Emre Türk CMNet Üyesi

  teşekkür ederim. :)
   
Adres değişikliği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Adres Farklılığı Çevre İzni Alınması

  Arkadaşlar danışmanlığını yaptığım firmalardan biri iki farklı parselde yer almakta olup iki farklı adresi vardır. Firma iki parsel üzerine tek duvarla çevirilmiş yani iki parsel birleştirilerek tek firma olarak kullanılmaktadır. 1 nolu parsel kapı no: 28 8 nolu parsel kapı no: 26 Kapasite raporunda 28 nolu adresi yer almaktadır. Kanal bağlantı izninde 1-8 parsel için alınmıştır. İki parsel...
 2. Adres değişikliği

  arkadaşlar; danışmanlığını yaptığım tesis başka bir yere taşındı. Yeni yerin adresini içeren bir dilekçeyi çevre ve şehircilik il müdürlüğüne teslim ettim. Sistemde bu tesisle ile ilgili bir değişklik yapmam gerekiyormu?
 3. Çevre izinleri adres değişimi

  Arkadaşlar çevre izinlerinde izinlisans adresinde tesisin adresi nereden değişiyo yardımcı olabilir misiniz?
 4. Şirket adres değişikliğinde yapılması gerekenler

  Merhaba Arkadaşlar, Şirketimizin adres bilgileri değişmiştir. Çevre Şehircilik il müdürlüğüne yapmamız gereken bildirimler nelerdir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
 5. Adres uyuşmazlığı konulu dilekçe örneği

  Osb'ye adres uyuşmazlığı ile yazı yazmam gerekiyor. İl Müdürlüğü Muafiyet yazısının ek'ine eklediğim Gayri Sıhhı Müesseseler... deki adres ile firmanın güncel adresi uyuşmuyor. bununla ilgili nasıl bir dilekçe yazmam gerekir.