Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adres uyuşmazlığı konulu dilekçe örneği

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Rıdvan Kılınç tarafından paylaşıldı.

 1. Rıdvan Kılınç

  Rıdvan Kılınç CMNet Üyesi

  Osb'ye adres uyuşmazlığı ile yazı yazmam gerekiyor. İl Müdürlüğü Muafiyet yazısının ek'ine eklediğim Gayri Sıhhı Müesseseler... deki adres ile firmanın güncel adresi uyuşmuyor. bununla ilgili nasıl bir dilekçe yazmam gerekir.
   
 2. Fatih Çoban

  Fatih Çoban CMNet Üyesi

  Bu dilekçeyi vereceğin yere sorabilirsin nasıl yazman gerektiğini. Eminim yardımcı olacaklardır.
   
  Rıdvan Kılınç bunu beğendi.
 3. Uğur B.

  Uğur B. CMNet Üyesi

  Ondan sonra yarabandi agresif oluyor :D
   
Adres uyuşmazlığı konulu dilekçe örneği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Staj Dilekçe Örneği

  Staj Dilekçe Örneği
 2. ÇDY itirazı için dilekçe örneği

  Sayın Veysel Eroğlu Hocamız, Sayın Lütfü Akça hocamız, Sayın Hasan Zuhuri Sarıkaya hocamız, Bu dilekçemizi size 2225 üyemizin bulunduğu facebook grubumuzla ve 1250 üyemizin bulunduğu cevrekulubu@googlegroups.com gruplarımızla oluşturduğumuz taleplerimizi iletmek için gönderiyorum. (Grup adı : ÇEVRE DENETİM YÖNETMELİĞİ DEĞİŞSİN....
 3. Adres değişikliği

  arkadaşlar; danışmanlığını yaptığım tesis başka bir yere taşındı. Yeni yerin adresini içeren bir dilekçeyi çevre ve şehircilik il müdürlüğüne teslim ettim. Sistemde bu tesisle ile ilgili bir değişklik yapmam gerekiyormu?
 4. Adres değişikliği

  Merhaba arkadaşlar, Emisyon konusunda çevre izni alan bir firmamız adres değişikliğine gitti. Çevre izni konusunda işlerime tekrardan başladım. Fakat bu adres değişikliği ile ilgili bir bildirim yapmalı mıyım? Yapılması gerekli ise, bildirim bağlı bulunduğumuz il çevreye mi olmalı yoksa bakanlığa mı yapılmalıdır? Şimdiden teşekkürler.
 5. Dilekçe örneği

  merhabalar. bir konuda bilginize başvurabilir miyim ? Bir bölgede bir taş ocağı açılmak isteniyor ve bu taş ocağı içme suyu kaynağına zarar veriyor. ve bu taş ocağının açılmaması için hangi makama nasıl bir dilekçe yazmalıyım yardım edebilir misiniz ?