Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ahşap Atıkları

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Pınar Esin tarafından paylaşıldı.

1. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

Tesisten çıkan ahşap atıkları verebileceğimiz lisanslı firma biliyor musunuz?
    Teşekkürler..

2. esat_karakaya

esat_karakaya CMNet Üyesi

Sanirim ben biliyorum ama ne cesit bir fabrika atigi ve merkezi nerede. Cunku atik toplama isinde en buyuk sikinti nakliye oluyor.

3. Didem678

Didem678 CMNet Üyesi

izmirde bir tesisimizde frigorik araç kompozit panel seti üretimi yapılmaktadır. işlemler sırasında ahşap atığı oluşmaktadır ve bunu alan firma mevcut değildir. konuyla alakalı bilgisi olan biri yardımcı olabilirse çok sevinirim.

4. çağatay28

çağatay28 CMNet Üyesi

istanbul da balorman isimli bir firma var.

5. Didem678

Didem678 CMNet Üyesi

iletişime geçtim ancak sadece paletleri almaktalarmış.

6. Evrem Yeşil

Evrem Yeşil CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar lisanslı firmadan ahşap aldık bu belgeyi tehlikesiz atığa mı işlemem gerek. Geri kazanılmış ahşap palet

Ahşap Atıkları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ahşap ambalaj atıklar

Merhaba arkadaşlar; Ben ahşap palet üretimi yapan bir firmada işe başladım, aynı zamanda paletlerin geri dönüşümü de yapılıyor burada ve bu konuda lisansları var. Sorum şu olacak: diğer firmalara ahşap paletlerin de atık olduğunu ve onlarıda diğer atıklarda olduğu gibi geri dönüşüm için yetkili bir firmaya vermeleri gerektiğini bildiren bir yazı hazırlamak istiyorum yönetmeliklerden...
  2. Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

merhabalar, ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim. arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...
  3. Ahşap palet geri kazanım firması

Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?
  4. Ahşap palet parçaları alan firmalar

Kocaeli İli, Dilovası İlçesinde 40 ton civarı ahşap palet parçalarını (sağlam değildir ve tamir edilemez) alabilecek, talaş imalatı vs. işlerde kullanabilecek firma varsa bana dönüş yapabilirler mi? Herkese iyi çalışmalar...
  5. Ahşap palet / ambalaj

Arkadaşlar tesislerde nakliye amaçlı olarak kullanılan ahşap paletler nakliye ambalajı olarak sayılır mı? Buna da beyanlarda yer verilmesi gerekli midir?