Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Nermin Tuğralı tarafından paylaşıldı.

1. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

merhabalar,
    ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...

2. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

Benim danışmanlığını yapmış olduğum bir firma ahşap palet geridönüşüm üzerine GFB'si mevcut Lisans başvurusunuda yaptım. Bana özelden ulaşırsanız görüşmenizi sağlayabilirim Nermin Hanım...

3. Pınar Esin

Pınar Esin CMNet Üyesi

Kahraman Hurda firması var. Tekirdağ'da.

4. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

palet olarak değil de tahta atık olarak alıyorlar mı? hangi firmayla konuştuysam biz sadece tahta palet alıyoruz, palet halinde değilse alamayız dedi de.

5. Arif Öztürk

Arif Öztürk CMNet Üyesi

Tahta derken tahtanın tanımını yapmamız lazım. Ne amaçla kullanılan tahta? Ambalaj vasfında kullanılan tahta ise alınabilir ancak tehlikesiz atık ( masa , sandalye v.s.) ise alamaz. Tabi birde bu geri dönüşüme sokulunca ürün olarak getirisi olması lazım. Firma yetkilisi belki ürünü kabul etmeyebilir. Yani ahşabın ambalaj dışında geri dönüşüm lisansı var mı onu bilmiyorum.

6. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

sevkiyat yapılırken paletler kırılabiliyor, küçük büyük farklı boyutlarda tahta parçaları (paletlerden arta kalan tahtalar)

7. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Arkadalar bizim tesisde de pek çok ahşap palet mevcut fakat bunlar kimyasalla kontamine olmuş paletler, bunları gönderebileceğimiz firmalar var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim.

8. baris incekara

baris incekara CMNet Üyesi

palet ve tahta hurdaları basımıza dert oldu dıosanız( ege bölgesi diyelim )
    yardımcı olmaya çalışırım

9. Suat Çetin

Suat Çetin CMNet Üyesi

Merhaba,

Şu an çok yüksek adetlerde parçalanmış hurda tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Bunları değerlendirebileceğimiz firmaların iletişim bilgilerine ihtiyacım vardır. Konuyla ilgilenen arkadaşlardan acil yardımlarını talep ediyorum.

Saygılarımla...

10. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

sağlam palet olsa her türlü alınır da iş bu parçalanmış paletlere gelince yer bulunmuyor

11. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

arkadaşlar parçalanmış hurda palet geri dönüşüm yapan firma bulamadığınız zaman paletleri ya geri dönüşüm lisansı almış olan parke-sunta fabrikasına ya da çimento fabrikasına gönderebilirsiniz.

12. Kadir Durmuş

Kadir Durmuş CMNet Üyesi

Pakdem palet sanayi olarak her türlü tamir edilebir veya edilemeyen palet atıklarınız konya ve kayseri bölgeleri için değerlendirilir. iletişim için 0532 658 07 78 - Kadir DURMUŞ

13. Yaşar Hasbey

Yaşar Hasbey CMNet Üyesi

Merhaba

Elinizde bulunan hertürlü palet değerlendirilir. konu ile ilgili lütfen benimle irtibata geçiniz. 0542 501 76 88

14. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

15. Emre Ergun

Emre Ergun CMNet Üyesi

Arkadaşlar, biz tesisimizde tahta atıkları işleyebilmekteyiz ve parçalanmış palet ve benzeri tahta atıkları elinizde varsa ve İzmir Bölgesindeyseniz bize ulaşabilirsiniz.

16. sercan yükselq

sercan yükselq CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar Marmara bölgesinden hurda paletlerinizi alabiliriz, firmamız Sakaryadadır. Hurda ahşap palet konusunda lisansımız mevcuttur.
    TEL:0264 319 28 11

17. Gökhan Arıcan

Gökhan Arıcan CMNet Üyesi

Emre Bey, elimizde parçalanmış palet hurdaları bulunmakta, iletişim bilgilerinizi verebilirseniz görüşebiliriz.

18. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Akdeniz Bölgesinde özellikle Antalya yakınlarında atık palet geri dönüşümü hizmeti veren bir yer biliyor musunuz?

19. mustafa şimşek

mustafa şimşek CMNet Üyesi

20. önder çavuşoğlu

önder çavuşoğlu CMNet Üyesi

Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiyede Geri Dönüşüm Ile Ilgili Bilgi Arıyorum Yardımcı Olabilir Misiniz..

bitirme ödevi için kaynak ve tez örneği arıyorum yardımcı olur musunuz...?
  2. Ahşap palet geri kazanım firması

Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?
  3. Ahşap palet parçaları alan firmalar

Kocaeli İli, Dilovası İlçesinde 40 ton civarı ahşap palet parçalarını (sağlam değildir ve tamir edilemez) alabilecek, talaş imalatı vs. işlerde kullanabilecek firma varsa bana dönüş yapabilirler mi? Herkese iyi çalışmalar...
  4. Palet geri dönüşüm

Merhaba , Firmalarınızda oluşmuş palet atıklarının yeniden değerlendirilmesi için yardımcı olmamı isteyen arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsinler. Ağaçların kesilmesini engelleyip ormanları koruyalım. Kimin Ormanı Çoktur Sırtı Pek, Karnı Toktur
  5. Ahşap palet / ambalaj

Arkadaşlar tesislerde nakliye amaçlı olarak kullanılan ahşap paletler nakliye ambalajı olarak sayılır mı? Buna da beyanlarda yer verilmesi gerekli midir?