Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ahşap palet parçaları alan firmalar

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

Kocaeli İli, Dilovası İlçesinde 40 ton civarı ahşap palet parçalarını (sağlam değildir ve tamir edilemez) alabilecek, talaş imalatı vs. işlerde kullanabilecek firma varsa bana dönüş yapabilirler mi?
    Herkese iyi çalışmalar...

2. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

çok mu kırıntı şeklinde, resim var mı ?

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

Çok kırıntı değil parçalanmış palet olma özelliğini yitirmiş tamiri zor tahta parçaları şeklinde

4. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

anladım. ben bir sorayım bakalım ne diyecekler..

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

6. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

7. mehmet_3501

mehmet_3501 CMNet Üyesi

yok gülay hanım, daha kışa çok var:koptum:

8. Burak Algül

Burak Algül CMNet Üyesi

tamir olmayan palet konusunda bizde aynı sıkıntıyı yaşıyoruz ne yazıkkı

9. gülay

gülay CMNet Üyesi

verdiğiniz bir yer var mı Burak Algül bey.benim acil kaldırmam lazım tesisten bu malzemeyi

10. gülay

gülay CMNet Üyesi

şimdiden alın işte ucuz hem:rolleyes:

11. Burak Algül

Burak Algül CMNet Üyesi

gülay hanım kayseri bölgedeyim şu an için beklemede.daha önce tamir olabilen paletleri verdiğimiz yerler vardı ancak şu an elimde olanlar tamir olamadığından dolayı bekliyorum . 15-20 ton civarında da bizde var :(

12. gülay

gülay CMNet Üyesi

talaşa göndermek iyi bir yol ama firma yok piyasa da :uzgnm:

Burak Algül bunu beğendi.
  13. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

işte buna sinir oluyorum. atığımız çıkıyor vermek istiyoruz ama atığı alan yer yok. bir sistem getiriyorlar ama alt yapı olmadan geliyor o sistem ve bizim ona uymamız bekleniyor. saçmalık...

14. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

Tamir olamayan paletleri ne yazık ki alacak firma çok zor bulursunuz. Hatta bulamazsınız. Atıklarını aldığımız firmalar genelde bu tarz atıklarını firma bünyesindeki çalışanlarına yakacak olarak kullanmaları için ya satıyorlardı yada yardım amaçlı veriyorlardı. Bence sizde böyle bir uygulama yapabilirsiniz.

Burak Bilen bunu beğendi.
  15. gülay

gülay CMNet Üyesi

Hepsini tabiki aynı anda elinizden çıkaramazsınız.Birkaç firma birden bulun seri şekilde elinizden çıkarın denildi o_O birini bulduk kaçı kaldı :ssrtcbya: GDT ye vermek zorundasın demediler şükür ben de teşekkür ettim :)

16. gülay

gülay CMNet Üyesi

10 tonunu bu şekilde erittik ama her ay 5-6 ton rahat geliyor.Yaz ayı da malum alan yok.

17. Birgül Bakanoğlu

Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

Malesef bu tarz atıklar dediğiniz gibi yaz ayında da olduğumuz için yüksekçe yangın riski taşır. Umarım bir yol bulunur.Kolay gelsin size.

gülay bunu beğendi.
  18. Suat Çetin

Suat Çetin CMNet Üyesi

Merhaba,

Şu an çok yüksek adetlerde parçalanmış tahta paletlerimiz bulunmaktadır. Bunları değerlendirebileceğimiz firmaların iletişim bilgilerine ihtiyacım vardır. Konuyla ilgilenen arkadaşlardan acil yardımlarını talep ediyorum.

Saygılarımla...

19. Kocaeli ilinde ahşap atıkları alan firma varsa iletişim bilgilerini paylaşır mısınız. Bende de aynı sorun var. Yığıntı halinde duruyor :(

20. Burak Algül

Burak Algül CMNet Üyesi

herkes aynı sorunu yaşıyor arkadaşlar :)

Ahşap palet parçaları alan firmalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzin Lisans Alan firmalar

İzin Lisans Alan firmalara hangi linkden bakılıyor bilgisi olan varmı [COLOR=navy]Atık Mevzuatı doğrultusunda çalışma izni/lisans verilen firmalara[COLOR=navy] http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html dan bakılıyor fakat Geçiçi faaliyet belgesi yada çevre izni alan firmalara nereden bakılıyor bilen varmı.[COLOR=navy] [COLOR=navy]
  2. Ahşap palet geri dönüşüm tesisi arıyorum.

merhabalar, ahşap palet geri kazanımı yapan tesis arıyorum acil bilgi verirseniz sevinirim. arkadaşlar konuyla ilgili dönüş bekliyorum nerden bulabilirim ahşap ambalaj geri dönüşümü yapan firmaları...
  3. Ahşap palet geri kazanım firması

Ahşap palet geri kazanım firmasına gfb süreci için il uygunluk yazısı almamız gerekiyor.İzlenmesi gereken yolla ilgili bilgi alabilir miyim?
  4. Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim
  5. Ahşap palet / ambalaj

Arkadaşlar tesislerde nakliye amaçlı olarak kullanılan ahşap paletler nakliye ambalajı olarak sayılır mı? Buna da beyanlarda yer verilmesi gerekli midir?