• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük

Nurullah Özdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAZÇEV ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZM.ENERJİ İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ.
Arkadaşlar iyi günler akaryakıt istasyonlarında sorumlu müdürlük yapan var mı acaba.

arkadaşlar merhaba..
Lpg sorumlu müdürlüğünü yaptığım istasyona TSE_HYB için başvuru yapacağım..tse nin denetime geldiğinde kontrol ettiği şeylerden biri de 'istasyon sorumlu müdürleri istasyonun emniyetli çalışması için gerekli işletme, muayene ve bakım talimatlarını hazırlamalı ve uygulamalıdır.' maddesidir. bu maddeye göre plan hazırlayan veya elinde örnek olan var mı? tşkler

@nurullah özdemir
iyi günler arkadaşlar.elinde bu belgenin lpg otogaz istasyonu için olanı varmı acaba
teşekkürler, iyi çalışmalar,

merhaba arkadaşlar Çevre görevlisi ve çevre danişmanlik firmalari hakkinda yönetmelik taslaği na göre bir iş yerinde çevre görevlisi olarak çalışan biri lpg sorumlu müdürlüğü yapamayacakmı....

@Özlem Oğuzeş

Merhaba Özlem,

Benim çalıştığım firmadan da TSE istemiş bu talimatları..eline geçtiyse veya varsa bana da gönderebilir misin?

sorumlu müdürler artık tek bir yere bakabiliyor peki bu doğrultuda ücretlendirmelerde bir değişiklik oldu mu yoksa hala düşük ücretlerle mi yapılıyor merak ediyorum

eklerde bir lpg istasyonunda yapılacak lıstelerı özetlenmiş umarım işinizi görür..

Ekli dosyalar

• dolum tesisi.doc
    28.5 KB · Görüntüleme: 781
  • EKİPMANLARIN PERYODİK KONTROLÜ.doc
    26.5 KB · Görüntüleme: 859
  • görev talimatı.doc
    27 KB · Görüntüleme: 841
  • Dolum Tesisinde Uygulanacak İş Planları.doc
    47 KB · Görüntüleme: 717
teşekkür ederiz. bişey daha sormak istiyorum danışmanlık firmasında çalışanlar ek iş olarak yapabiliyordu ama yönetmelik taslağına göre sanırım sorumlu müdürlük de yapılamayacak?

Arkadaşlar merhaba, bende bir konuda takıldım sizlere danışmak istiyorum. Yaşadığımız il dışında başka bir ilden akaryakıt istasyonu ile anlaşma durumumuz var mıdır?

Eski yönetmeliğe göre Toplamda 5 istasyonu geçmemek şartıyla sınır illerde sorumlu müdürlük yapabilirdiniz.Ama yeni yönetmeliğe göre bu sayı 1 e indi...