Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akaryakıt tankları temizliği ve testleri yapan şirketler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Öyküm Hız tarafından paylaşıldı.

1. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

Akaryakıt tanklarının tüm kontrolleri (katodik koruma, korozyon tespiti vs.) ve temizliği ile ilgilenen firma ilgililerinin tarafıma ulaşmasını rica ederim. İyi çalışmalar

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

3. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

fatih bey; bahsettiğiniz firma hakkında bilgim var . Teşekkür ederim.

Alternatif firmalar var ise, ilgililerin paylaşımlarını rica ederim.

4. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

katodik koruma testini elektrik müh. odasına yaptırabilirsiniz. ben sorumlu müdürlüğünü yaptığım akaryakıt istasyonunun katodik koruma testini emo'ya yaptırıyorum, özel firma ismi maalesef bilmiyorum.

5. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

Emine hanım, bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Test yanısıra, katodik koruma yapan firmalar ile de iletişime geçmeye çalışıyorum. Konu ile ilgili emo ile de görüşeceğim.
    Yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler

6. Emine Erdem

Emine Erdem Genel Yönetici

7. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

çok teşekkürler.

Akaryakıt tankları temizliği ve testleri yapan şirketler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Klor Tankları

Merhaba arkadaşlar, İçi boş gaz klor tankları için atık kodu belirlemem lazım ama tam bilemedim. Tehlikeli maddeler ile kontamine olmuş ambalaj atığı mı demem gerekiyor acaba? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar
  2. mazot tankları depolama standartları

Bir tesisimizde mazot depolama tankı var. Ancak standartlara uygun mu değil mi emin olamadım. Standartları nelerdir, biraz araştırdım ama "akarkayıt istasyonları emniyet kuralları tebliği"nde bişeyler yazıyor, onu uygulayabilirmiyiz, yoksa bu sadece akaryakıt istasyonları için mi geçerli.
  3. Akaryakıt tank temizliği

arkadaşlar, akaryakıt tanklarının en az 2 yılda bir dip tortusunun temizlenmesi ile ilgili yönetmeliklerde geçen bir madde bulamadım. bilen var mı?
  4. Baca temizliği

Sanayilerde baca temizliği ile ilgili herhangi bir yönetmelik var mı? Kaç senede bir ya da senede kaç defa baca temizliği yapılmalı?
  5. Akut toksisite testleri

Merhaba Lepidium Sarivum (Su Teresi) bitkisi ile atıksuların toksisitesinin incelenmesi konusu ile ilgili çalışması olan bilgisi olan elinde yayın makale tez herhangi döküman olupda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim