• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Akıcı sürükleyici çevre ile ilgili kitap önerileriniz ?

• Konuyu başlatan kaulitbz
  • Başlangıç tarihi
K

kaulitbz

merhabalar hocamız ödev verdi çevre ile ilgili bir kitap bulun okuyun dedi nette araştırdım ama tam bişey bulamadım çok ders kitabı gibi olmayan akıcı insanı sıkmayan herhangi bir çevre kitabı romanı vs öneriniz varmı yardımlarınız çok önemli benim için teşekkürler :)

Çevre ile ilgili bilimsel bir kitap mı yoksa sosyal bir kitap mı istedi ? @kaulitbz

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Daha hiç birini okuyamadım fakat okunası kitaplar olduğunu düşünüyorum konuları bakımından. Eğer hocanız kabul ederse bunlardan biri iyi olacaktır. İlgi alanınıza göre seçersiniz.

daha bölüme yeni başlayacağım için daha hikaye tarzı daha basit bir dille kavramları yeni yeni öğreneceğim bir kitap arıyorum hoca herşey olabilir dedi ama bu kitapları okursam hoca kesin iyi not verecektir çünkü gayet bilgili kitaplar bu kitaplara bakıcam çok teşekkür ederim