Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aktif çamurda işletme problemleri

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

aktif çamurda işletme problemleri (sunum)

Ekli Dosyalar:

Okan Öztürk bunu beğendi.
  2. Nurhayat Karadağ

Nurhayat Karadağ CMNet Üyesi

Sunumda biraz daha detaylı anlatım olsaymış süper olcakmış... Sanırım arkadaşlar sunum esnasında asıl dikkat edilmesi gereen hususları bizzat aktardılar... Dolayısıyla tam heveslendiğim bi konu kursağımda kaldı ama gene de teşşekürlerimi sunuyorum

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

daha iyi bir çalışmayı sizden görürüz inşallah ;)

Hilal Çetin bunu beğendi.
Aktif çamurda işletme problemleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 4-Klorofenolün aktif çamurda kometabolik ayrışması üzerine biyosurfaktan etkisi

Ayla UYSAL, Ayşen TÜRKMAN 1Süleyman Demirel Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Batı Kampüsü, Isparta 2Dokuz Eylül Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Tınaztepe Kampüsü, Buca, İzmir Özet Bazı kimyasal endüstri atıksularında bulunan klorlu fenolik bileşikler organizmalar üzerinde önemli toksik etkilere neden olurlar ve sıklıkla...
  2. Anaerobik işletme problemleri ve çözüm önerileri

Okulda bu konuyla ilgili sunum yapacağım.Bu konuyla ilgili paylaşımlarınız olmuş.Fakat ben eğer bu işletmeyle ilgili çalışan biri varsa daha somut örnek istiyorum.Yani sunumumda işletmenin ismini vererek karşılaşılan problemleri ve sonrasında ne gibi çözümlerde bulunulduğunu öğrenmek istiyorum.Sizde bilirsiniz ki sunumu biraz daha somutlaştırınca daha dikkat çekici oluyor.Bununla ilgili görsel...
  3. Aktif Çamur tesislerinde işletme problemleri

Aktif çamur tesislerinde meydana gelebilecek işletim problemleri ile ilgili bir sunum
  4. Süt endüstrisi atıksuları işletme problemleri

arkadaşlar süt endüstrisi atıksularının,arıtma tesislerinde yarattığı işletme problemleri nelerdir. yardımcı olurmusunuz? teşekkur ederim.
  5. İçme suyu arıtma tesisi işletme problemleri

ARKADAŞLAR MERHABA, İçme suyu arıtma tesisindeki işletme problemleri ile ilgili bir kaynak arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim..