Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alt işveren teknik şartname

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Gülin Ç. tarafından paylaşıldı.

1. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar ,

Firmamıza ait bir alanda inşaat işi yaptıracağız , inşaat firması alt işveren oluyor.Onlara bir taahhütname /teknik şartname imzalatmak istiyorum.Elinde doküman olan var mıdır ?

Teşekkür ederim.

2. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Ekinde idari şartname ve özel şartnamede var, bi kaç değişiklikle kendinize göre uyarlayabilirsiniz.Umarım işinize yarar, iyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Gülin Ç. bunu beğendi.
  3. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Çok Teşekkür ederim :)

Alt işveren teknik şartname konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik ingilizce?

çevre mühendisi olarak kullanacağımız tüm teknik kelimelerin ingilizce karşılığına nerden ulaşabiliriz...Teşekkürler...
  2. Işveren-alt işveren arasındaki isg sözleşmesi örneği hakkındaki görüşleriniz

Arkadaşlar asıl işveren-alt işverenin çalıştığı şantiyelerde yapılan çalışma öncesi asıl işveren ile alt işveren arasında imzalanacak iş güvenliği sözleşmesi hazırladım. sözleşmede size göre eksik olan birşey veya saçma/anlamsız gelen yerler varsa bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
  3. Teknik

Yaşamış olduğunuz teknik konudaki sorunlarınızı alo 181'den çözebilirsiniz.
  4. Bir işveren ne ister???

Değerli meslektaşlarım. Bu soruyu ilk mezun olduğum zamandan beri her zaman kendime sormaktayım. Ama hala mantıklı bir cevap bulamadım. Bir iş mülakatına gittiğimizde işveren sizden şunu şunu yapmanı istiyorum, deneyim istiyorum, sertifika istiyorum, yabancı dil istiyorum, kendini şu konularda geliştirmiş olmanı istiyorum, yurt dışı tecrübesi istiyorum. Tabi bunları yaparken belli bir yaşa...