• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ambalaj atığı alım sözleşmesi

Sinem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar..elinde bir belediye ile yapılmış ambalaj atığı alım sözleşmesi olan var mı acaba?yardımcı olabilecekler dosyayı paylaşırsa çok memnun olurum..

Sinem hanım öncelikle mesajınızı düzenledim. Mail ile yapılacak yardımlar forum kültürüne aykırıdır. Bu nedenle yardım yapacak arkadaşların site üzerinden yardım yapması daha uygun olacaktır.

@sinem Yılmaz

Sinem Hanım, forumumuzda konu ile ilgili arama yapsaydınız hemen bulabilirdiniz.

aynı konu başlıklı açılmış konu mevcuttur. buradan ulaşabilirsiniz.

ve bu konuda "Can AVŞAR" arkadaşımızın paylaştığı örnek ambalaj atığı alım sözleşmesi bulunmaktadır.

İyi günler dilerim...