• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atığı belgelendirme acil

Yasin Güldeş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
kılıçlar katı atık
arkadaslar toplama ayırma ve gdt lisansı almış bir işletmede işe başladım şuan kaynakta ayırım çalışmaları yapıyoruz..Acaba belgelendirme için yıl sonunda piyasaya sürenlerin ihtiyacını karşılamak içinmi anlaşacağız yoksa önümüzdeki yıl için şimdiden anlaşma yapmamız gerekiyormu?

Herkese kolay gelsin aralık ayına ait belgelendirme yapacaktım ama belediyenin sisteminden giriş yapamıyorum online cevre den giriş yapıyorum ama sistem beni tekrardan atık ambalaj sisteminin sayfasına atıyor normalde online cevreden giriş yapınca direkt atık ambalaj sayfasında belgelendirmeye başlayabiliyorduk bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını bekliyorum