Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında essem tarafından paylaşıldı.

1. essem

essem CMNet Üyesi

Mrb. Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı ile ilgili işlemlerde Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi için TSE bölge Müdürlüğüne bir dilekçe ile başlamak ve ona göre gerekenleri yapmak yeterlimidir. Bununla ilgili t.siz atık geri kazanım lisansı işlemlerinde standart oluşturmamız istendi başka bir yol izledik bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ambalaj Atığı Geri Kazanım Lisansı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj Atıklarının Geri Kazanım Lisansı

Merhaba Ambalaj atıklarının geri kazanım lisansı hakkında; geçen çıkan bazı tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanım tebliğinde kapsam dışı bırakılmıştı. Lisans için Ambalaj Atıkları Yönetmeliğine mi bakmalı bu konuda bilgisi olan ya da ambalaj atığı çevre lisansı alan var mı Teşekkürler
  2. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  3. Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine Toplama ayırma belgesi alımı

Merhabalar, Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine, il müdürlükleri tarafından verilen Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alınabiliyor mu ? Teşekkür ederim...
  4. Ambalaj atığı geri kazanım lisans başvurusu

arkadaşlar ambalaj atığı toplama ayırma ve palet geri kazanım tesisinde çalışmaktayım. gfb sürecinin ardından lisansa başvuru yapmam gerekiyor. bunun için yüklemem gereken evrak 'Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi' olarak görünmektedir. bu izin belgesini nereden almam gerekiyor bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok...
  5. Ambalaj atığı geri kazanım tesisi

Arkadaşlar, Ambalaj atığı geri kazanımı yapan tesisin bildirim açısından yapması gerekenler nelerdir? Yardımcı olabilir misiniz? Granül imalatı yapılmaktadır. Sanıyorum ki "Ambalaj Atığı Geri Kazanım Formu" dolduruyor ama form elden mi veriliyor yoksa bir sistem üzerinden mi gönderiliyor. Onun dışında piyasaya süren yükümlülüğünün olduğunu düşünüyorum.