Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi yardım destek ve teşvik

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sonay Alemdar tarafından paylaşıldı.

1. Sonay Alemdar

Sonay Alemdar CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Zonguldak belediyeler birliğine bağlı olarak, 4 aydır faaliyet gösteren Ambalaj Atığı Toplama Ayırma tesisiyiz. Firmamızın destek veya teşvik alabileceği yerler var mı? Araştırıyoruz ama destek bulamadık. Destek ve teşvik programlarından yardım alabilen firmalar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden herkese teşekkürler...

2. alya

alya CMNet Üyesi

KOSGEB e başvuru yapabilirsiniz. biz de yapmayı düsünüyoruz

3. Sonay Alemdar

Sonay Alemdar CMNet Üyesi

kosgebe başvurduk sadece teknik elemanın maaşının bi kısmını karşılıyor.

4. Veysel Söyler

Veysel Söyler CMNet Üyesi

kosgebe ne diye başvurabiliriz ve çalışan mühendisin de maaşını karşılıyor mu yada ne kadarınıı karşılıyor sadece maaş mı yada sigortanında belli bi kısmını felan karşılıyor mu ?

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

genel destek programından bölgelere göre belirlenen 30-40 bin arası proje destek parası alabilirsiniz.nitelikli eleman için(sadece mühendis değildir, 4 yıllık mezun her çalışan için) yine bölgelere göre belirlenen maaşın %50- %60 lık kısmını 20.000 tl yi geçmeden ödemesini alabilirsiniz.

6. alya

alya CMNet Üyesi

peki Gülay hanım bu 4 yıllık calısanın ilk calısma yeri olucak falan denılıyor bu dogrulugu var mı

7. gülay

gülay CMNet Üyesi

ilk çalışma yeri değil de ssk girişinin yapıldığı ilk 1 ay içinde başvuruyu tamamlamış olması gerekir.

8. alya

alya CMNet Üyesi

hımmm anladım tesekkurler

9. Hasibe Özgümüs

Hasibe Özgümüs CMNet Üyesi

Sayın Sonay Alemdar, Dernek olarak Zonguldakta ambalaj atıklarının tanıtımına ilişkin en fazla 3000 Euro bütçeli bir proje yapmak istiyoruz. proje kapsamında sizin ihtiyaçlarınızın da dikkate alınması projemizi güçlendirecektir. bu nedenle sizinle iletişime geçmek istiyorum. mailinizi bekliyorum hasibeozg@hotmail.com

Ambalaj atığı toplama ayırma tesisi yardım destek ve teşvik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Emisyon, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma Ve Geri Dönüşüm Lisans Işlemleri

Hava Emisyon, Ambalaj atığı toplama, ayırma ve geri dönüşüm konusunda Geçici Faaliyet Belgesi almış bir tesis için Lisansa Çevirmek için izlenmesi gereken yol nedir...geçici faaliyet belgesi alırken ki begeler haricinde neler gerekli
  2. Ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde uygulanması gereken isig prosedürleri

Merhaba, tat tesisinde çalışmaktayım. işyerimizde 50 kişinin altında işçi çalışıyor.işçi sağlığı ve güvenliği açısından uygulamam gereken prosedürler nelerdir? örn. malzeme istif yüksekliği maksimum kaç olmalıdır? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. herkese iyi çalışmalar.
  3. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  4. Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine Toplama ayırma belgesi alımı

Merhabalar, Ambalaj atığı geri kazanım tesislerine, il müdürlükleri tarafından verilen Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi alınabiliyor mu ? Teşekkür ederim...