• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atığı toplama ayırma tesisleri

Yusuf Kemal Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Albayrak Holding Varaka Kağıt
Merhabalar.

Öncelikle yeni mezun olduğumu belirteyim. Henüz tecrübe sahibi değilim bu yüzden bir sorum olacak. Tanıdığım biri bana toplama ayırma tesisinde iş teklif etti ancak bende çevre görevlisi belgesi yok eğitimin yapılmasını bekliyorum. Bildiğim kadarıyla tesis bir danışmanlık firmasından hizmet alıyor. Bu durumda çevre görevlisi hizmetini danışmanlık firması yapabilmiş oluyor mu? Görevli belgesi olmadan çalışabilir miyim? Bakanlık eğitim gerçekleşene kadar geçici süreliğine sadece mühendislik lisansı ile çalışılmasına izin veriyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

@Yusuf Kemal Özden

İzin verilir, danışmanlık hizmetini dışarıdan alabilirler. Hatta belgeniz yoksa almak zorundalar dışarıdan.

Teşekkür ederim peki danışmanlık aldıkları halde yine de bir mühendis istihdam etmesi gerekiyor mu? Bildiğim kadarıyla 1000m2 lik bir yer 8-9 kişi çalışıyor.