• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı

Neşat Ören

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..
Toplama Ayırma tesisi geçiçi faaliyet belgemiz var, tam lisans alabilmek için önceden yönetmeliğin ek-3c sinde yönetim planı uygunluk yazısı istiyodu artık bu değişmiş, ambalaj atığı veri giriş sistemi il müdürlüğü onay yazısı isteniyor.
Bu konuda izlenicek yol nedir ? bilgisi olan ve bu başvuruda bulunmuş arkadaşlarımız var mI ?
Yardımcı olursanız sevinirim..
Teşekkürler..

Merhaba arkadaşlar, ben de lisanslı tat firmasında çalışıyorum aylık yapılan bildirimleri çıktı olarak ve üst yazıyla Bakanlığa yıl sonunda mı yoksa aylık olarak mı bildirmek gerekiyor ben İl Çevreye bildirdim ancak Bakanlığa göndermedim.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

@Nurdan Ersin
yaptığınız beyanları her ay il çevre müdürlüğüne bir dilekçe yazarak götüreceksiniz. Bakanlığa vermenize gerek yok. Aslında yıl sonu müsaade ederler bazı durumlarda ama aylık olarak yapmak daha iyi.dilekçe örneği var mı?